Відео Ремонт взуття Своїми Руками

Клей для взуття

obuvnoj-klej  

Клей для взуття. Ремонт взуття своїми руками

 

Ремонт взуття - не такий страшний, як здається.

 

Проблеми з взуттям? Поставтеся до цього спокійніше.

 

При виникненні проблем з взуттям варіантів всього три - викинути взуття, здати її в ремонт і полагодити самостійно.Зрозуміло, що замінити зламаний каблук або продірявився підошву самому досить складно, адже мало у кого є під рукою потрібні матеріали, та й знання потрібні досить специфічні.Однак приклеїти відсталу підошву не так складно, як здається на перший погляд.

 

Класична інструкція застосування клею для взуття

 

склеюються, треба ретельно помити, зачистити шкіркою, знежирити ацетоном або бензином, протерти сухою ганчірочкою.Після цього рівномірно нанести клей для взуття на обидві очищені поверхні і почекати 10-15 хвилин.Якщо матеріали вбираючі і пористі, слід ще раз нанести шар клею на поверхню і витримати близько 10 хвилин.Склеювані поверхні потрібно сильно притиснути на короткий час. Зазвичай найважливіше тут - сила стиснення, а зовсім не його тривалість.Втім, бувають і виключення, для яких і складаються інструкції.Це стандартний спосіб, на який і слід орієнтуватися. Однак, при ремонті взуття слід завжди уважно читати інструкцію, а не покладатися на свої знання.Найтриваліший термін для впевненого склеювання поверхонь - доба.Зазвичай же вистачає декількох годин. Подивіться відео "Як клеїти взуття"

 

Обувной клей Вибір клею для лагодження взуття

 

Як вибрати відповідний клей для взуття? Це досить серйозне питання, адже виробники випускають сьогодні безліч різновидів взуттєвого клею, причому близько половини з них мають напис "універсальний".Це далеко не так, адже кожен з них має певні характеристики.Вкрай рідко хороший клей по металу буде настільки ж хороший для взуття.Наприклад, універсальний клей "Момент" не слід використовувати для взуття.Він чудово склеїть будь-яку поверхню, ось тільки поверхня підошви швидко потріскається.Після застигання він стає "скляним", ламаючи підошву.

Возможно, вам понравится
Ремонт взуття. Виготовлення
Ремонт взуття. Виготовлення
Пензлик для ремонту взуття
Пензлик для ремонту взуття

«Сім'ї з особливими дітьми можуть навчитися бути щасливими і радіти життю» - Час Н
Іноді доводиться дійсно бути і з простягнутою рукою.І перший мій досвід був у 90-х роках у Німеччині, коли ми збирали гроші саме з простягнутою рукою на ремонт нашого першого центру....

Похожие страницы