Фото Євроремонту вітальню

З однушки - двушка з дитячою і багатофункціональною вітальні: проект Ольги Самвелян

Як грамотно поділити житловий простір однокімнатної квартири, щоб виділити місце для додаткового приміщення? Шукаємо відповідь у проекті Ольги Самвелян.

 

На фото:

 

Дитяча - саме барвисте приміщення у всій квартирі.Сучасний інтер'єр збудований на поєднанні яскравих кольорів і нестандартної обстановки.

 

Інформація про квартиру: однокімнатна квартира площею 48, 6 кВ.м у новому будинку в Західному р-пе р. Ростов-на-Дону.

 

Власники квартири: мати з дочкою pervoklassnicej.

 

Побажання клієнта: зробити з однокімнатної квартири двокімнатну в стилі сучасного мінімалізму.

 

План однушки після євроремонту 1-кімнатної квартири і перетворення її в двокімнатне житло.

 

Замовниця хотіла бачити інтер'єр своєї квартири лаконічним, але при цьому комфортним і по-сучасному барвистим. Перепланування квартири почалася із зносу перегородки між кімнатою і кухнею.Частина житлової кімнати відійшла новоствореної багатофункціональної вітальні, що включає в себе кухню.Залишилося простір поділили між собою дитяча і гардеробна.Крім цього поруч з передпокоєм була вибудувана постирочная, а до вітальні приєднали балкон, де розмістилася їдальня з чудовим видом на навколишній пейзаж.Всі плюси грамотного планування і продумано сучасного інтер'єру можна побачити на фото євроремонту 1-кімнатної квартири.

 

Ряд фото євроремонту 1-кімнатної квартири починається з візуалізації передпокою, яку відрізняє строго геометрична форма (ніяких виступаючих шаф і навісних вішалок) і по-сучасному лаконічне оформлення.

 

Передпокій плавно перетікає в суспільну зону. Інтер'єр холу забарвлений в глибокий синій колір з контрастними білими молдінгами і доповнений бірюзовими малюнками.

 

В багатофункціональної вітальні м'яка зона прикрашена звисаючими світильниками, м'яке світло яких пом'якшує сувору геометрію кімнати.

 

Диванна зона розташувалася в своєрідній ніші, яка вибудувана на площі, відвойованої у житлової кімнати.

 

Також у вітальні з'явилася ще одна ніша з низьким комодом, що додало проекту якусь архітектурну родзинку.

Похожие страницы