Євроремонт у Ванної Кімнаті

Проводимо євроремонт у ванній кімнаті

Евроремонт в ваннойУ переважної більшості населення, що проживає на колишній території Країни Рад, склалося якесь особливе розуміння слова «євроремонт».У цьому слові чомусь бачать небувалий шик, розкіш і величезні капіталовкладення.Насправді ж все трохи інакше. Так вже історично склалося, що тяжіли до розкішній обстановці все більше східні народи, а от вміння шикувати і кидати на вітер величезні капітали завжди було притаманне саме російським людям.Можливо, Вас це здивує, але поняття євроремонту увазі максимальні зручності і безпеку при найменшій витраті капіталів.Євроремонт ванної кімнати, перш за все, полягає у зручності та гігієні.

 

Сантехніка

 

Бирюзовая ваннаяВанна або душова кабіна, а ще краще - і один, а інші - Там neotemlemye лазневі приналежності.Природно, що в ній повинна бути гаряча вода. Причому, абсолютно не важливо, звідки вона надходить: централізовано чи з водонагрівальної колонки.

 

Ще одним аксесуаром європейської ванній стали унітаз і біде.Або звичайний унітаз з кришкою-біде. Погодьтеся, що за нинішнього ритмі життя це зовсім не є розкішшю.Це вже більше схоже на нагальну потребу. Тут обов'язково присутня раковина. Вона може бути на ніжці, з тумбою або на стелажі, але перед раковиною неодмінно має бути дзеркало.

 

Бело-синяя ванная комнатаВсі труби, як каналізації, так і водопроводу, безумовно, приховані під плиткою, і крани виходять із стіни, а не висять на трубах.Єдиними трубами, які допустимі при євроремонті можуть бути кілька зигзагів сушарки.Навіть водомір бажано заховати в нішу.

 

Пол і стіни

 

Неможливо уявити собі євроремонт ванної кімнати без кахельної плитки. Керамічна плитка краще всіх оздоблювальних матеріалів протистоїть волозі.Для ванної - це вирішальний момент. Тому при обробці стін і підлоги застосовується саме плитка, а не щось інше.

 

До того ж обробка плиткою увазі обробку всіх стін і підлоги, а не того лише ділянки, де знаходяться сантехнічні прилади.Керамічна плитка також може застосовуватися для обробки самої ванни, хоча зараз більш популярні пластикові екрани.


На этом сайте Вы можете приобрести качественную сантехнику.
Похожие страницы