Ремонт Квартир Будинків Фото

Елітний ремонт квартир, котеджів, фото, ціни

элитный ремонт квартир Майстри оздоблювальних робіт з Групи будівельних компаній AurumV спеціалізуються на високоякісних елітних обробці квартир і котеджів.У нашій групі компаній в 2014 році елітний ремонт виконують три оздоблювальні компанії, і ще дві наші компанії роблять якісний, але стандартний євроремонт і обробку новобудов дізнатися докладніше Ви можете на сторінці: ремонт квартир.На цій сторінці мова піде про елітний ремонті.

 

Майстра - ремонтники у нас професіонали з великим досвідом роботи по елітної обробці як у Москві, так і в Європі.У нас в штаті тільки слов'яни: югослави (серби), росіяни, білоруси та українці.

 

Елітне - це означає те-то рідкісне, ексклюзивне, не для всіх. ремонт элитного лофта Стосовно до інтер'єру - це поняття означає оздоблення вищої якості, за оригінальним дизайн-проекту, елітний ремонт - завжди дизайнерський, це не просто стандартна якісна обробка.

 

Це еліта - це найвищий ступінь кваліфікації майстра оздоблювальних робіт - наша «біла кістка».Всі роботи строго по дизайн-проекту. Найсуворіший архітектурний і тих нагляд.Важка але цікава робота. Різні стилі: від класичного дизайну до авангарду і хай-тека, якісно виконають для Вас наші майстри.

 

фотография элитного ремонта старинной квартиры Інструкції Élitnym, Poms квартири або пентхауси, вона також може бути горище: Житлові приміщення виробничого peredelannoe.Зараз навіть у Москві є елітні квартири - лофти.

 

на фото: елітна квартира

 

на фото: елітний лофт

 

Фото елітної квартири в класичному стилі в старовинному будинку в центрі Москви

 

Стильний мінімалізм.

 

Для Вас працюють наші майстри з художнього паркету, фахівці з ексклюзивним шпалер і фрескам, художники по розписах стін і стель, майстри по багатошарової декоративної (венеціанської) штукатурці, плиточники - віртуози зроблять мозаїчні панно, облицювання стін, колон, підлог натуральним каменем.Електрики зроблять найскладніші але надійні схеми підключення безлічі електроприладів - без яких сучасне елітне житло неможливо.

  на фото: ремонт элитной квартиры - новостройки  

Ціни на елітний Ремонт квартир почати з 12 000 рублів за 1 квадратний метр, а dohodât до 30 000 рублів (ексклюзивний і дуже співробітництва і дійсно ДОРІГ ремонт).

 

Хоча верхньої планки вартості ремонту елітної квартири немає - політ фантазії Замовників, дизайнерів і архітекторів не обмежений: складні види робіт, ексклюзивні оздоблювальні матеріали - оцінити такий ремонт можна тільки маючи готовий дизайн проект і склавши по ньому кошторис.

 

Кошторис у нас до речі безкоштовна, так само як і виїзд майстра або дизайнера.Непогано Ціна еліта ремонт плоским sostavlâet порядок 15000 рублів за 1 м2.Але кожна така квартира - це ексклюзив, тому потрібно вважати вартість ремонту за кошторисом.


Ссылка на искомое
Похожие страницы