Дитячий замок - як не дати дитині відкрити пластикове вікно.

9 апреля 2017Якщо у вас є діти і ви живете в будинку, де стоять металопластикові вікна з поворотно-відкидним механізмом, то напевно добре знайомі з більшим занепокоєнням щодо безпеки своїх малюків. Дитина запросто може повернути ручку і відчинити стулку навстіж. Від таких побоювань можна дуже легко позбутися - досить поставити спеціальний дитячий замок на пластикову конструкцію. Це нехитре пристосування не дозволить малюкові наразити себе на небезпеку і жодним чином не завадить провітрювання та миття стекол із зовнішнього боку.

Вашему вниманию представлен большой выбор потолочных светильников по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Існує три основних пристрої, придуманих для описаних вище цілей
Дитячий замок-блокіратор

дитячий замок на пластикове окноОн є зовсім невелику деталь з замковою щілиною посередині, яка кріпиться на нижню раму вікна. Закрився на ключ, вона перешкоджає повному розкриттю стулки, але не заважає відкидному механізму і режиму мікропровітрювання. Коли в поворотному способі відкриття немає ніякої потреби, ви просто замикає замок-блокіратор і перестаєте хвилюватися за своїх малюків.

Такий захист на вікна від дітей є найбільш простий і універсальної, потрібно тільки не втратити ключ або не забути, куди ви його поклали. Єдиний нюанс - це необхідність просвердлювати профіль, що трохи зіпсує його естетичну цілісність, а коли ви вирішите зняти замок, то від нього можуть залишитися отвори, що порушують теплоізоляцію конструкції.
Віконна ручка з ключем

В даному варіанті замкова щілина розташована безпосередньо на ручці. Це досить зручно, враховуючи, що такий дитячий замок на вікно не вимагає просвердлювання профілю і не псує його зовнішній вигляд. Виріб з замковим механізмом можна замовити прямо при виготовленні ламінованого вікна ПВХ або купити його вже готовим. Однак діставати ключ і повертати його доведеться кожного разу, як тільки ви вирішите зробити якісь дії з рамою, в тому числі і просте провітрювання.

знімна ручка

Є і геніально просте рішення для захисту на вікна від дітей: ручка просто знімається, залишаючи після себе порожній отвір. Прикрити його можна за допомогою спеціальної «шторки» або розетки, вона легко накидається на наявну в профілі дірку до того часу, поки вам не знадобиться відкрити конструкцію повністю або ж відкинути її для вентиляції. При використанні цього пристосування виникають труднощі: ручку доведеться діставати і вставляти для будь-яких дій з системою. Зате вид у такого вікна буде дуже акуратний. Варто врахувати, що цей варіант підходить тільки для конструкцій з виключно якісною фурнітурою - в іншому випадку стулка може ненавмисно відкритися сама.Також існує універсальне рішення у вигляді простої клямки або звірятко. Вона розміщується на віконному профілі, як і перший варіант замку. Для того щоб розблокувати конструкцію, клямку просто потрібно повернути, а потім зробити це і з ручкою. Це пристрій можна охарактеризувати як «дешеве і сердите», однак воно підходить тільки для самих маленьких дітей, які не дістануть до звірятко, тому її необхідно розташовувати якомога вище на рамі.

Похожие страницы