Електричні віброплити

29 апреля 2019

Завдяки зручності і ефективності використання, електричні віброплити отримали велике поширення. З їх допомогою є можливість проводити ущільнення в процесі будівництва:

Грунтів різного складу, глинистих, піщаних, кам'янистих.

Бетонних сумішей, що відрізняються зернистістю і в'язкістю.

Асфальтових покриттів.

Добре зарекомендували себе подібні пристрої при укладанні бруківки і тротуарної плитки. На відміну від аналогів, оснащених двигунами внутрішнього згоряння, електрична віброплита дешевше і простіше в експлуатації.

Если Вам необходима качественная сантехника, тогда Вам просто необходимо посетить сайт On-za, именно здесь Вы отыщите огромный ассортимент всех необходимых Вам товаров. Вас приятно удивит выгодная стоимость. Также Вы можете задать все интересующие Вас вопросы квалифицированному менеджеру, который с радостью поможет Вам определиться с выбором.

Як це працює

Принцип дії подібного обладнання досить простий. На опорну підошву - масивну плиту з чавуну або сталі - встановлюють вал (або вали) з масивними ексцентриками, в процесі обертання генеруючими коливання. Через передачу ремінних, зубчастого чи іншого типу вал приводиться в рух електродвигуном. Ручки управління дозволяють розгортати механізм і переміщати в потрібному напрямку. Встановлені на ручках регулятори змінюють обертів електродвигуна, від яких залежить частотність коливань опорної підошви.

Переваги і недоліки

У порівнянні з іншими моделями будівельних і виробничих вібраторів, електрична віброплита, що працює від напруги 220 вольт, має низку переваг. вона:

Дозволяє проводити роботи на обмежених площах, де застосування масивних пристроїв виявляється неможливим.

Не вимагає регулярної заправки паливом, яке може закінчитися в невідповідний момент.

Проста в обслуговуванні.

На відміну від моделей, живиться від мереж з напругою струму 360 вольт, шнур цього обладнання можна вставити в звичайну домашню розетку.

Головним недоліком пристроїв такого типу є необхідність підключення до електричної мережі, що можливо не на всіх будівельних майданчиках. В останньому випадку потрібно автономне джерело живлення, наприклад, пересувний генератор. Але є і інші складності, основною з яких є необхідність дотримання правил експлуатації електричної віброплити.

електричні віброплити

Правила експлуатації

Пред'являються вимоги схожі з тими, які доводиться виконувати при використанні будь-яких пристроїв, що знаходяться під напругою:

Не можна допускати попадання вологи на деталі механізму. Це означає, що працювати під дощем не вийде, а поливати оброблювану поверхню водою, як це часто вимагає технологія, доведеться акуратно.

З району проведення робіт повинні бути прибрані всі сторонні предмети, на кшталт великих каменів, інструменту, електричних кабелів.

Слідкуйте за тим, щоб провід електричної віброплити не потрапив під підошву механізму.

Робіть регулярні перерви, не рідше, ніж раз в півгодини. Тривалий контакт з устаткуванням, що створює сильні вібрації, завдає здоров'ю непоправної шкоди.

Використовуйте спецодяг. Зокрема - протишумні навушники. Вони захистять ваш слух.

При наявності пилу в повітрі вам неодмінно знадобиться респіратор.

При укладанні тротуарної плитки потрібно спеціальний гумовий килимок, що знижує навантаження на крихкий матеріал.

Щоб спростити переміщення обладнання з місця на місце, витратьте на покупку транспортувальних роликів.

Дотримуючись цих правил, ви зможете уникнути багатьох проблем.

Правильний вибір

При виборі моделі не варто відволікатися на велику кількість додаткових функцій або звертати увагу виключно на гарний зовнішній вигляд. Слід заздалегідь оцінити коло завдань, які вам треба буде розв'язати, і взяти до уваги наступне:

Чим важче віброплита, тим на більшу глибину вона виробляє ущільнення. Але і працювати їй буде складніше. Для особистих потреб краще віддати перевагу легкі (до 75 кг) варіанти виконання. При промисловому будівництві вигідніше використовувати важкі (до 130 кг) і надважкі (понад 150 кг) модифікації.

Розмір підошви визначає площу матеріалу, яку можна обробити за один захід. Чим він більший, тим вища продуктивність. Однак значні габарити обмежують можливість застосування обладнання.

Дрібнозернисті матеріали краще обробляти пристрої з великою частотою коливань, а грубозернисті - з маленької. Добре, коли є можливість регулювати частоту коливань у великому діапазоні.

Важкі модифікації, масою понад 150 кг, обов'язково повинні мати функцію зворотного ходу, що спрощує процес управління. В іншому випадку працювати в поодинці буде практично неможливо.

Що до виробника, то ви можете витратити значні кошти на придбання імпортного обладнання, або придбати за вигідними цінами якісну продукцію вітчизняних виробників. Останнє ви отримаєте можливість зробити, звернувшись в компанію «Вібромаш». Це буде правильне рішення.

Похожие страницы