Купіть облицювальну цеглу і зробіть свій будинок тепліше

3 июня 2018

Облицювальну цеглу широко застосовується для обробки фасадів, внутрішніх стін, камінів, печей. Велику популярність матеріалу принесли такі якості, як зносостійкість, теплоізоляція, екологічність, гарний зовнішній вигляд. Згодом облицювальну цеглу не втрачає своїх естетичних якостей, а, значить, не вимагає додаткових витрат на ремонт і обслуговування.

Вы можете купить качественный кирпич цена брест, которого Вас приятно удивит.

Лицьова цегла має малий відсоток поглинання вологи і хорошу морозостійкість, добре підходить для помірного кліматичного поясу. Прийнявши рішення, використовувати цей надійний матеріал для обробки свого будинку, можна бути впевненим в тому, що в зимові морози вам буде тепло, а в літню спеку - прохолодно. Яка б погода не була на вулиці, вам буде комфортно у вашому домі. Дані характеристиками облицювальну цеглу набуває в процесі виробництва. На першому етапі підбирається основна сировина, з якого буде проведений цегла. Потім йде процес його обробки та очищення. На третьому етапі підготовлену масу пресують у формах і відправляють в пропарювальну камеру на 12 годин. Природний матеріал наділяє готову цеглу такими властивостями як пластичність, міцність, здатність швидко нагріватися і охолоджуватися.

6 головних переваг облицювальної цегли:

Довгий термін служби - до 100 років без проведення ремонтних робіт.

Стійкий до перепадів температури, не тріскається і не кришиться.

Майже не вбирає вологу, в будинку не буде сиро.

Стійкий до ультрафіолетового випромінювання.

Великий вибір кольорів на будь-який смак - можливість втілити в реальність будь-які ідеї.

Широкий асортимент по ціновій категорії - кожен знайде те, що йому потрібно.

Від чого залежить ціна на цеглу?

цегла обліцовочнийДля того щоб купити облицювальну цеглу, варто краще розуміти від чого залежить ціна. Нижче будуть описані основні критерії, які впливають на вартість матеріалу.

Виробництво. Весь процес виготовлення залежить від того, як підприємство технічно оснащене. Якщо обладнання нове, виробництво йде швидкими темпами і великими партіями, то вартість готового продукту буде дешевше.

Розміри. Лицьова цегла має різну масу і розміри. Наприклад, фактурна цегла однієї категорії, але різних розмірів буде відрізнятися за ціною.

За типами і фактурі розрізняють колотий з одного боку, колотий з двох сторін цегла і багато інших. Подивитися всі типи і фактури можна на цій сторінці.

Якість цегли визначається числовий маркуванням (М100, М150, і т.д.). Чим вище буде число, тим міцніше матеріал і, звичайно, дорожче.

За даним критеріям закладається основна (закупівельна) вартість матеріалу. Крім цих факторів, на ціну будуть впливати умови реалізації:

Регіон. Залежно від регіону та філії продажу ціна може відрізнятися. Ми намагаємося, щоб купити цеглу в Мінську було також вигідно як і в Бресті.

Вартість матеріалу залежить від того чи працює продавець безпосередньо з заводом або через посередників. Якщо безпосередньо - ціна буде нижче. В даний час у нас є тільки один офіційний філія в Мінську.

Доставка. Не дивлячись на те, що Фірма Надія пропонуємо всебічну підтримку з доставки куплених у нас будівельних матеріалів, регіон доставки може впливати на кінцеву суму, яку платить покупець.

Якщо ви не хочете переплачувати, необхідно детально вивчити наші пропозиції, ціни, якість, умови реалізації та підібрати для себе підходящий варіант нашої продукції.

Похожие страницы