Купити Однокімнатну квартиру з євроремонтом

Продаж однокімнатних квартир, Московська область, Москва

Продаж однокімнатних квартир в Москві і Московській області

Однокімнатні квартири користуються стабільною популярністю на столичному ринку нерухомості, в першу чергу, завдяки відносно низькій вартості.Купити 1 кімнатну квартиру в Москві без посередників цілком вигідно для молодих сімей та студентів, які можуть у перспективі сподіватися на поліпшення житлових умов, а також для пенсіонерів.У цьому розділі нашого сайту розміщуються оголошення про продаж однокімнатних квартир в Москві і Московській області.Власники та ріелторські агентства пропонують різні варіанти як в новобудовах, так і на вторинному ринку.

Які фактори впливають на вартість

У більшості випадків, ціна однокімнатної квартири залежить від трьох чинників.1. Площа. Крім типового житла, на сучасному ринку нерухомості можна зустріти т.н. квартири-студії, квартири поліпшеного планування, приміщення, створені шляхом перепланування та стали результатом об'єднання двох і навіть трьох кімнат.2. Розташування. Зазвичай житло в центрі коштує дорожче, ніж на околицях, а й у віддалених районах виділяються більш і менш дорогі вулиці, мікрорайони, житлові комплекси.3. Стан. Квартира в новій будівлі цінується зазвичай дорожче, ніж вторичка, але деякі варіанти елітного житла (наприклад, в сталінських будинках) за умови хорошого стану можуть бути порівнянні за ціною з новобудовами.
Возможно, вам понравится
Ремонт кухні в однакомнатную
Ремонт кухні в однакомнатную
дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

У Samogo синє море - Новгородські відомості
У Криму в радянські роки прийнятих був priezžat Ді Карло.На будь-якому вокзалі снують жінки, що пропонують ліжка, кімнати, дачки, квартири, апартаменти, вілли...

Похожие страницы