Євроремонт 2-кімнатні Квартири Хрущовки

Перепланування двокімнатної хрущовки

Всі фотогалереї Перепланировка двухкомнатной хрущевки

 

Школа ремонту

 

Файл типовий dvuhkomnatnoj hruŝevki - всього 43 квадратних метрів.Стандартне розміщення кімнат настільки незручно, що про перепланування замислюються багато власників квартир, але не знають, з якого боку підійти до справи.А починати необхідно з того, щоб подумати - чого хочеться отримати в результаті? Загальну вітальню-кухню, додаткову кімнату для дітей або кабінет? У будь-якому випадку без знесення стін не обійтися.

  Об'єднання кухні з великою кімнатою - фото 1  

Объединение кухни с большой комнатойНайбільш ходовий прийом - знесення усіх можливих перегородок і створення єдиного простору, виходить так звана квартира-студія.А вже вийшло простір можна зонувати з використанням тонких перегородок з гіпсокартону, ширм, стелажів.Дуже часто об'єднують разом кухню, велику кімнату і передпокій. При цьому вітальню відокремлюють, але вже візуально: або за допомогою барной стійки, або арки.Квартира стає просторіше, але функціональні зони продовжують виконувати тільки своє призначення.

  Спальна в хрущовці після перепланування - фото 2  

Ще один спосіб розширення вітальні - перенесення перегородки вглиб меншою кімнати (спальні) до таких пір, щоб спальня вийшла невеликий і могла вміщати ліжко, пару тумбочок.Правда, необхідно залишити ще кілька вільних квадратних метрів для того, щоб можна було «розвернутися».У такому випадку спальня може залишитися без вікон, тому використовувати прийом слід тоді, коли основна частина часу сім'єю проводиться у вітальні, і тільки нічний відпочинок в спальні.Але навіть невелика спальня може вийти затишній, як на фото, якщо оригінально підійти до створення її дизайну.


Прочистка канализации днепр. Устранить течь труб днепр www.prochistka.dp.ua.
Похожие страницы