Дизайн Кімнати 17 Метрів Євроремонт

Дизайн вітальні і спальні в одній кімнаті 16-17 кв метрів

Наш черговий дизайн-проект на прохання нашої читачки присвячений дизайну вітальні кімнати, в якій потрібно розмістити і вітальню, і спальню, у зв'язку з чим завдання ускладнюється.Розміри кімнати 3.06 на 5.47 метра, кімната невелика, тому вдалий стиль для такого простору, - це, звичайно, мінімалізм.

 

Варіант нашого дизайну вітальні та спальні в одній кімнаті виконаний у світлих тонах, які дадуть зорове збільшення вузькій кімнаті, але, навіть при невеликих розмірах, не варто забувати про контрасти.Так, ми підібрали холодні тони блакитного і бежевого, які дадуть м'який і спокійний контраст, який не буде дратувати очі, навпаки, стане відмінним доповненням до стилю мінімалізм.

 

Для зонування кімнати ми вирішили зробити якусь перегородку, із застосуванням світлодіодної панелі або стрічку, яка буде і висвітлювати, і відокремить спальне місце від вітальні.Наша читачка просила створити дизайн-проект такого приміщення з урахуванням того, що їм хочеться кутовий диван і комп'ютерний стіл, але ми, в свою чергу, хотіли б запропонувати трохи інший варіант.

 

Так, ми не будемо встановлювати кутовий диван, віддавши перевагу простому і з лаконічною формою трансформується дивану.З такими меблями у вас буде і місце для сну, і він не займе стільки невиправданого місця, ніж, якби це був кутовий диван.

 

Варто відзначити, що вся колірна гамма у вітальні кімнаті повинна бути однакова, не варто дробити цей простір різними кольорами і відтінками для зонування кімнати. Вона і так буде видна, за допомогою світлодіодної ширми і невеликий гипсокартоновиє ніші для декоративних предметів.

   

Вітальня, з великим диван і маленьким столиком, ідеально поміститься на одну стіну, а навпаки можна розташувати меблі з достатньою кількістю місця для зберігання одягу.Такі меблі, ідеально підійде для нашого інтер'єру, адже наявність двох шаф і пари поличок, в купе з тумбою для телевізора, додадуть комфорту та зручності господарям інтер'єру.

 

Так як в дизайн-проекті кімнати є велика панно на стіні над диваном у вітальні зоні, то можна його замінити на сімейну фотографію, яка додасть тепла і затишку в цей інтер'єр.

Похожие страницы