Лампочки Едісона

15 марта 2017У будь-якої людини, у якого хоча б один раз надасться можливість побачити випромінюється світло від нитки ретро лампочки Едісона, відразу виникає тільки одне бажання - це купити лампочки Едісона.


Її унікальна зачаровує погляд нитка може заманити на довгий час будь-якої людини. Запитайте ви, а де ж можна побачити ретро лампочки в живу? І де взагалі їх використовують? Насправді, зараз побачити ці унікальні дизайнерські лампочки можна багато де, це бари, ресторани, кафе, а також коворкінг в стилі лофт і різні open space простору. Звичайно ж, більшість людей використовують ретро лампочки і для свого домашнього інтер'єру, тому що світильники з цим лампочками стають чарівними, а також вони допомагають здивувати своїх гостей.

Отже, тепер ви знаєте де використовують ці унікальні ретро лампочки, але, відповідно далі, у вас виникне питання, де купити лампочки Едісона?

Вы можете купить ретро патроны по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Після того, як ми з вами з'ясували що таке лампочки Едісона і де їх можна купити, пропонуємо трохи ознайомитися з нашим асортиментом, щоб точно знати, які саме лампочки вам підійдуть.

По-перше, у нас представлені лампочки з різними цоколями, а саме це E14 і E27, обов'язково зверніть на це увагу перед покупкою. По-друге, у нас крім звичайних лампочок представлені і світлодіодні, які, мало того що чарівні, але ще і економлять електроенергію. І по-третє, лампочки мають різний розмір діаметра і висоти, про це докладніше в характеристиках кожної моделі.

Найбільша лампочка серед всіх ретро лампочок - це Mega Edison, буває, що кілька таких ламп разом з ретро патронами, служать повноцінним освітленням у всьому кафе і замінюють відсутність світильників.

Стандартному серед всієї колекції лампочок прийнято вважати саме цю модель EDISON LAMPE, її часто використовують в наших лофт світильниках, а також існує її LED версія, яка зможе прослужити вам до 25 000 годин.

Одна з найбільш недорогих лампочок в нашому каталозі, а також одна з найпопулярніших - це EXTERIOR TUBULAR

Похожие страницы