​Надійна й комфортна мансарда

19 сентября 2018

Відомо, що на частку покрівлі може припадати до 50% теплових втрат малоповерхового будинку. Отже, цієї частини будівлі в плані теплозахисту слід приділяти належну увагу. Не забуваючи при цьому і про інших конструкціях.

Успіх в справі досягнення максимальної енергоефективності будівлі вимагає найбільш комплексного підходу, а так само застосування правильних рішень по його утеплення.

Від загальних міркувань переходимо до більш конкретним частковостей - конструкціям покрівель. Причому покрівель скатних. Бо саме вони особливо хороші для індивідуальних будинків в кліматичних умовах Росії, України і Білорусі. На жаль, часом при влаштуванні скатних дахів допускаються зовсім необов'язкові помилки. Більшість з них обумовлюється бажанням здешевити будівництво будинку. Так, багато забудовників або не влаштовують теплої мансарди взагалі, обмежуючись холодним горищем, або виконують мансарду спрощено, замінюючи, наприклад, належні за проектом матеріали тими, які дешевше і часто менш якісні.

Що стосується компанії PAROC, то її фахівці не перший рік пропонують відповідальним забудовникам, прекрасно показала себе і в суворому кліматі, вентильований мансардну систему. Вона економічна, естетична, надійна і довговічна. І володіє прийнятною вартістю при досить високій якості.

У чому основні переваги мансардних дахів?

По-перше, на крутий скатної покрівлі не скупчуються вода і сніг. По-друге, скатні дахи робляться з легких і порівняно недорогих матеріалів. По-третє, в скатні покрівлі добре інтегруються мансардні пластикові вікна, наприклад такі, як на сторінці http: //www.стройдом.com.ua/page-okna.html, пропускають в приміщення до 40% більше світла, якщо порівнювати зі звичайними вікнами такої ж площі. По-четверте, мансарда забезпечує раціональне використання внутрішнього простору будинку, збільшуючи його корисну площу.

Оригинальная футболка подарок для ребенка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Компанія є великим європейським виробником будівельних виробів з кам'яної вати, і основним компонентом її покрівельної системи виступають плити з цього матеріалу - PAROC UNS 37z. Це універсальні плити, які суміщають функції теплоізоляції, звукоізоляції і протипожежного захисту. Дана потрійність особливо хороша в разі мансардних дахів з дерев'яними кроквами. Плити UNS 37z мають низьку щільність (27 кг / м3) і теплопровідність (λБ - 0,042 Вт / м • ° С). В ході експлуатації не «сідають» і не розсипаються. Оскільки вони еластичні, то щільно стикуються між собою і також щільно вставляються між кроквяними ногами і іншими елементами скелета даху, даючи економію на кріпленні. Плити без праці ріжуться ножем. Вони не вбирають вологу, добре пропускають пар водяний (в приміщеннях, утеплених ними, не спостерігається вогкості) і ніяк не шкодять здоров'ю людей.

Похожие страницы