​Оформлення інтерєру фотоскла

31 января 2018

Фотоскла в інтерьереПо думку дизайнерів в сучасному оформленні інтер'єру приміщень модною і необхідною частиною є інтер'єрна фотодрук. Завдяки новим технологіям фотографічне зображення можна наносити на будь-які матеріали. Ми хочемо поговорити про одне з найпопулярніших напрямків фотодруку фотоскла - друк фотографій на склі та його використання в дизайні приміщень.

Кухонний фартух:

Препарат Сиалис купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо ви робите ремонт і хочете, щоб ваша кухня виглядала сучасної, використовуйте для фартуха над газовою плитою, столом і мийкою практичне рішення в декорації фотоскла. Установка на кухні скла цілком виправдовує себе. Це екологічно чистий міцний і легкий у догляді матеріал.

Для виготовлення скляного фартуха використовують гартоване товсте скло. Воно набагато міцніше простого скла і безпечніше, оскільки при розбиванні не покине своїх гострі осколки, а розсипається на дрібні шматочки, які не мають гострих кутів. Після того як скло загартували його не можна піддавати механічній обробці, що трохи змінює процес установки. Всі потрібні отвори для кріплення скла, установки розетки необхідно робити до того як скло пройде загартування. Щоб скло точно підійшло в вашу кухню за розміром, заміри повинен проводити співробітник компанії, яка буде робити скло для фартуха.

Фотоскла добре тим, що його можна ставити біля конфорки. Для кріплення скла в цьому місці потрібно використовувати спеціальні кріплення. Спочатку проводиться монтаж кухні і тільки потім встановлюється скляний фотофартук. В цьому випадку скло напевно не буде пошкоджено.

ванна:

Приголомшливо виглядає ванна стіни, якої декоровані настінними панно. Часто фотоскла використовують в якості стінок душової кабінки. Оскільки ванна є приміщенням з підвищеною вологістю, що використовуються скляні панелі виготовлені з триплексу. Це скло складається з двох спаяних разом стекол, усередині яких є плівка із зображенням. Фото захищено від потрапляння вологи, хімічних і механічних впливів.

Фотоскла з триплексу має ще більш високий ступінь безпеки. Якщо раптом скло буде розбите, воно ніколи не розсипається і залишається в рамці в розколотому вигляді. Панелі з фотоскла кріпляться з використанням спеціальної фурнітури, яка практично не видно. Якщо для панно використовують триплекс товщиною 6 мм, то для душових кабіною потрібен триплекс товщина, якого як мінімум 8 мм.

Похожие страницы