​Підготовка кваотири до тимчасового ремонту після заселення

4 мая 2018

Квартира після будівельників подібне не огранованому, як то кажуть, алмазу. Однак далеко не у кожного покупця залишаються кошти на те, щоб облаштувати нове житло відповідно до власним уявленням про ідеальний дизайні інтер'єру. Тобто, необхідний мінімально витратний ремонт тимчасового характеру, який би дозволив нормально жити в квартирі, насолоджуючись благами цивілізації і помаленьку або екстрено збираючи гроші для капітального і дорогого ремонту. Зрозуміло, що процедуру підготовки квартири до заселення слід починати з організації комунікацій і установки сантехніки.

Квартиру своєї мрії Ви  можете придбати на сайті http://parkovyozera.com.ua/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Тобто, до найдорожчим моментів відноситься проведення електрики, установка і підготовка до функціонування ванни, раковини, унітазу, плити і, бажано, внутрішньоквартирних дверей хоча б в туалет і ванну, після того як ви вирішите купити квартиру в Казані. Впадати у відчай через необхідність вдатися до тимчасових обмежень не варто, не так далекий день, коли вдасться реалізувати власні найсміливіші дизайнерські амбіції. Ну а до того часу слід прийняти той факт, що власне житло - це здорово і круто, особливо якщо це Станция Спортивная. Не дарма кажуть, були б кістки, а м'ясо наросте. Ну а відсутність повноцінного ремонту не повинно стати перешкодою для переїзду.

При скромному бюджеті вдаватися до допомоги майстрів для здійснення чого-небудь, крім перерахованого вище, вкрай недоцільно. Так що беремо в руки інструменти і готуємо квартиру до заселення переважно самостійно. В першу чергу, зволожуючи підлогу для боротьби з пилом, ретельно вимітаємо сміття і грязь, що залишилася після будівельних робіт. Прибравши сміття, миємо підлогу, радіатори і вікна. При наявності підвіконь - і їх також. Підготувавши житловий простір, обробляємо грунтовкою стіни і стелі. Грунтовка забезпечує надійне зчеплення між використовуваним матеріалом і поверхнею. Таким чином, шпаклівка, шпалери або фарба будуть надійно утримуватися на поверхні стін і стелі. Оптимальним варіантом стане універсальна грунтовка.

Тимчасовий ремонт поблажливо ставиться до кривизни стін. Так що, якщо Ваші стіни виявилися відносно рівними, домагатися ідеальної поверхні доцільності немає. Відставте цю процедуру до капітального ремонту. Якщо ж стан окремих ділянок не дозволяє навіть рівно поклеїти шпалери, доведеться придбати шпаклівку. Вона знадобиться двох видів: вирівнює і фінішна. Визначаючись, чи віддати перевагу гіпсової або полімерної шпаклівки, візьміть до уваги той факт, що полімерні - більш вологостійкі, тобто - ідеальний варіант для кухні та ванної.

Наступним кроком стане приведення в порядок стелю. Це потім будуть стелі натяжні, з гіпсокартону або інші варіанти вашої квартири. На часовому етапі цілком достатнім стане фарбування сірого і вганяє в тугу своїм видом стелі. Підійде звичайна стельова недорога фарба. Розрахувати витрата матеріалу з урахуванням площі стель можна за допомогою продавця-консультанта в магазині будівельних матеріалів.

Паперові шпалери найбільш приємною для Вас забарвлення стануть оптимальним рішенням для стін в кімнатах. Для облаштування ванною стіни доведеться обклеїти НЕ шпалерами, а обклеїти самоклеющейся плівкою. Це найкраще з доступних рішень. Чи залишиться підлогу. Недорогий лінолеум правильного розміру - зручний і приємний для ока матеріал. Немає сенсу його прибивати або приклеювати, адже років через два-три все одно доведеться капітальний ремонт.

Похожие страницы