ПЕТ вироби від Ledocool

04 марта 2017

Так що ж зробило ПЕТ таким популярним? Які перспективи відкриває його застосування у виробництві? У цій статті ми розглянемо: 1. Сферу застосування та коротку історію розвитку ПЕТ-тари 2. Властивості і переваги ПЕТ як пакувального матеріалу 3. Процес виготовлення ПЕТ-пляшок 4. Наші пропозиції чинним і потенційним партнерам нашої компанії.
Переваги ПЕТ тари

По-перше, це маса.

По-друге ПЕТ абсолютно прозорий - пляшка, виготовлена з цього матеріалу, виглядає чистою, привабливою. Природна прозорість матеріалу робить його ідеальним для розливу газованої води. Причому забарвлення може мати не тільки естетичне, але так само і практичне значення - вона охороняє бутильовану рідина від впливу сонячних променів (наприклад, ті ж пиво і квас набагато краще зберігаються в темно-коричневої тарі).

Якісну ПЕТ тару Ви можете придбати на сайті компанії, просто перейшовши за посиланням http://ledocool.com.ua/katalog/tara-pet-butyilka, ціни Вас приємно здивують


По-третє, це, звичайно ж, міцність.

По-четверте, зрозуміло, економічність (погодьтеся, дуже вагомий фактор). Причому справа не тільки в низькій вартості безпосередньо самої тари. Оскільки ПЕТ-пляшки дуже легкі і не б'ються, їм не потрібні ящики. Плюс до цього легкість в переробці дозволяє знизити вартість ПЕТ-пляшок для технічних рідин при використанні в процесі виготовлення вторинної сировини (про це трохи нижче по тексту). Так само широкі (і відносно недорогі) можливості в області розробки зовнішнього вигляду пляшки і запуску його у виробництво відкривають великий простір дизайнерам і маркетологам в тому, що б якомога вигідніше подати свою продукцію на тлі конкурентів.

Підсумовуючи все вищезазначене, можна сказати, що в даний час ПЕТ-упаковка з її безмежним інноваційним потенціалом і широкими можливостями в плані дизайну розглядається, не тільки як конкурент склотару і тарі з алюмінію, але так само і як матеріал, здатний відкрити абсолютно нові ринки і породити абсолютно нові споживчі пріоритети. Зверніться до нас - і ми видув для вас тару потрібної форми і розміру! Ми використовуємо у виробництві як вже існуючі прес-форми замовника, так і розроблені нами на Ваше замовлення. Продуктивність нашої лінії дорівнює 7000 пляшок на добу.

Похожие страницы