​Поради експертів по вибору житла в новобудовах

4 мая 2018

Придбання власного житла, як правило, супроводжується ретельним аналізом пропонованих варіантом на ринку нерухомості, щоб визначитися з уподобаннями і власними можливостями. Зрозуміло, що лише керуючись раціональним підходом до покупки квартири, вдасться вибрати дійсно хорошу квартиру в новобудові. Емоційний фактор може йти лише в «фоновому режимі», але не впливати не остаточне рішення. На думку фахівців, існують основні критерії вибору квартири.

Ви можете придбати житло своєї мрії на сайті svitlopark.com.ua/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Так, ми маємо можливість здійснити в придбаній квартирі перепланування і капітальний ремонт, що перетворюють її до невпізнання відповідно до власним уявленням про естетику і функціональності. У той же час місце розташування будинку залишиться все тим же, що і на момент покупки квартири. Можливо, покращиться транспортна розв'язка або з'явиться гілка метро, проте, наприклад, ближче до центру міста або ж / д вокзалу будова ніяк не стане. Тому доцільно не тільки чітко уявити, на що перетвориться куплене в новобудові житло після втілення в життя планів щодо нього, а й уважно оглянути місцевість, яку займає Ваш потенційний будинок, так що це потрібно враховувати, перш ніж Ви купите квартиру в новобудові.

Адже проблема може виникнути зовсім з несподіваного боку. Щоб цього уникнути, поспілкуйтеся з фахівцями, ознайомтеся зі зведеннями новин. Щоб не опинитися в числі тих далеко не поодиноких покупців, які придбали квартири в будинках, зведених на «плаваючою» землі, тобто на схилах з нестійким грунтом, на місці течії підземних вод і т.п. сумно, але навіть зміцнення фундаменту в подібних ситуаціях не рятує. Трапляється, будівництво здійснюється на місці промислових заводів з все ще зберігаються досить шкідливими для людини відходами.

Не кращим рішенням стане і будинок, побудований на піщаному пустирі, оскільки захистити житло від всепроникного піску і пилу буде надзвичайно складно. Будова, зведена в низовині забезпечить кімнати підвищеною вологістю. Тобто, недостатньо, щоб квартира подобалася, визначаючись з численними варіантами в новобудовах, звертайте увагу на наявність подібних підводних каменів, пов'язаних з місцем розташування уподобаного для покупки квартири будинку.

На сьогоднішній день квартири після будівельників мають абсолютно різну підготовку до ремонту. Відмінності настільки істотні, що спочатку спокусити Вас ціна, за яку вдасться придбати житло, може бути знівельована тієї вельми кругленькою сумою, яка Вам знадобиться на ремонт. З'ясовуйте, що буде в житло, Вами об'єкті придбання, уточнюючи такі моменти, як стяжка на підлозі, наявність штукатурки, вид склопакетів, чи встановлені радіатори і т.п. Звертайте увагу і на те, з яких матеріалів побудований будинок.

Сьогодні висотні будинки, особливо в мегаполісах, забудовники воліють зводити із застосуванням монолітних залізобетонних конструкцій. Зрозуміло, що найкращим для людини матеріалом залишається цегла для того, щоб купити квартиру. Він відрізняється високою міцністю, відноситься до відмінних провідникам і володіє метео-стійкістю. Тому, при можливості, віддавайте перевагу будовою з цегли.

Не полінуйтеся з'ясувати інформацію про реалізацію більш ранніх проектів Вашого забудовника. Ознайомтеся з форумами та відгуками мешканців. Лише сформувавши власну думку, засноване на фактах, Ви зможете не турбуватися про якість придбаної квартири і своєчасному наданні документів.

Похожие страницы