​Ремонт квартири в старому фонді по дизайн-проекту

14 января 2019

Ремонт квартир з дизайн проектом під ключ

В якості додаткової послуги радимо вибирати Авторський нагляд протягом усього ремонту. Для цього підписують окремий договір, за яким дизайнер буде регулярно з'являтися на об'єкті і контролювати роботу. Періодично клієнти цим пунктом нехтують, що не кращим чином відбивається на ремонті.

Через неуважність замовники очікують, що в дизайн-проект будуть не просто підібрані матеріали для обробки, але також пораховано точну кількість матеріалів, зазначено, де їх купити і так далі. Але як раз всі ці дрібниці зазвичай входять в Авторський нагляд. У дизайн проект ремонту квартири входить підбір матеріалів, а розрахунки кількості та закупівля лягає на плечі клієнта.

Качественная акрил ванна реставрация заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ремонт по дизайн-проекту, спальня в скандинавському стилі

Авторський нагляд при ремонті квартири з дизайн проектом під ключ вирішує не тільки можливі візуальні проблеми, а й технічні. Грамотно складений дизайн-проект включає ухили стін і труб, рівність підлоги і так далі. В іншому весь технічний нагляд лежить на виконроба ремонтної бригади, дизайнер не може контролювати майстрів, та й не повинен.

Також дизайнер не займається узгодженнями з перепланування. Ці обов'язки бере на себе ремонтна бригада або стороння фірма. Деякі дизайнери заздалегідь мають контакти таких фірм, так як перепланування - один з найпоширеніших запитів в ремонті.

Розповідає наша дизайнер Валентина:

Технічні боку роботи можна і потрібно прописувати в договорі. Все, що я можу і буду робити, є на папері, підтверджено моїм підписом і підписом клієнта. Я завжди намагаюся переконатися, що клієнт точно розуміє, кого і для чого він наймає.

І все одно періодично виникають непорозуміння. Давайте прямо: дизайнер - не ваш особистий раб на час ремонту. Дизайнер живий, у нього є своє особисте життя, сім'я, сторонні справи, часто якісь сторонні проекти. Ви не можете вимагати від дизайнера за першим вашим бажанням кинути все і мчати на зустріч, це так не працює.

Похожие страницы