​Ремонт квартири з дизайнером або без нього

16 января 2019

Хороший ремонт квартири починається з гарного плану ремонту. Або з пошуку людини, який цей план для вас складе і буде стежити за його виконанням. Така людина - дизайнер. Існує стереотип, що ремонт квартири з дизайнером - це коли вам за багато грошей підбирають колір диванних подушок під колір фіранок. На ділі послуги дизайнера ремонту квартири - набагато більше і складніше.

Вы можете офомить интернет кредит на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Розглянемо ближче і конкретніше, що чекає клієнта в роботі з дизайнером.

У статті читайте:

Складання грамотного дизайн-проекту

Роль дизайнера в ремонті квартири

Плюси дизайнера для ремонту квартири

Мінуси ремонту квартири з дизайнером

Послуги дизайнера - потрібні чи ні?

Ремонт з дизайнером і без

Перше, що важливо розібрати, це поняття дизайн-проекту. Справжній дизайн-проект - не просто картинки приміщення в потрібних кольорах. Якісний проект, крім повноцінної візуалізації, являє собою готовий креслення з докладними інструкціями і позначеннями для майстрів. Дизайн-проект включає точні вимірювання всіх елементів і чіткі вказівки до ремонту, включаючи розраховану кількість пачок плитки, рулонів шпалер і інших матеріалів.

Для того, чтобы закончить ремонт быстро Вы можете оформить интернет кредит прямо сейчас.

В ремонті з дизайном важливий кожен міліметр. І хороший дизайнер розрахує все дрібниці, підбере матеріали і ще до початку робіт представить вам остаточний вигляд квартири. Залежно від ваших бажань і можливостей дизайн-проект розраховується таким чином, щоб заощадити гроші, не переплачуючи за матеріали і роботи.

Крім цього, в ремонті квартири є третій за важливістю людина (після вас і дизайнера) - виконроб. В ідеальному варіанті виконроб і дизайнер працюють разом уже на стадії проекту, таким чином дотримується грамотна технічна частина. Чим більше професійного контролю, тим вище якість ремонту.

Чи потрібен дизайнер для ремонту квартири

Поки виглядає так, немов дизайнер - універсальне рішення всіх проблем з ремонтом. Здається, можна найняти дизайнера для ремонту квартири, заплатити йому і гуляти, поки ремонт не закінчиться.

Не має сенсу обманювати: так, з досвідченим дизайнером-архітектором ви заощадите купу часу і нервів. Але того самого рятівного професіонала потрібно спочатку знайти. На ринку послуг зараз багато недосвідчених і некваліфікованих фахівців. До того ж, за послуги кваліфікованого дизайнера доведеться заплатити, професіонали за свою роботу заслуговують отримувати гідну зарплату.

З іншого боку, навіть найдосвідченішому і нахваленному дизайнеру не можна довіряти всю роботу від початку і до кінця. Обов'язково перевіряйте і беріть участь в ремонті, наскільки можете. Все ж оформлення приміщень - мистецтво, і при його створенні фантазія може не на жарт розгулятися.

Для прикладу візьмемо покази одяг у великих будинках мод. Погодьтеся, в деяких нарядах, які там представлені, вийти можна тільки вночі в ліс. Коштують вони при цьому купу грошей, а автор - всесвітньо відомий дизайнер. І з квартирами те ж саме. Іноді рішення дизайнерів виявляються максимально непрактичними, і це потрібно помічати і виправляти ще на стадії розробки проекту.

Похожие страницы