Широкоформатний друк на банері

20 июня 2017

Друк здійснюється на спеціальних широкоформатних принтерах із застосуванням сольвентних і екосольвентний чорнила, які, власне, і гарантують яскравість, барвистість і довговічність зображень.

Широкоформатная печать на баннере цена Вас приятно удивит.

Вважається, що для вуличних банерів, які оглядаються з дальньої відстані, цілком достатньо невисокого дозволу друку (360 dpi). Чим ближче банер розташований до аудиторії, тим вище повинна бути дозвіл зображення, інакше друк виявився будуть помітні навіть неозброєному оку. Не випадково до інтер'єрної друку на банері пред'являються максимальні вимоги щодо якості: висока роздільна здатність (720-1440 dpi) і виняткова точність передачі кольору.

Надруковані банери обрізають, постачають люверсами (або накочуються на основу) і додатково ламінують - для захисту від механічних пошкоджень і агресивного впливу навколишнього середовища.

Термін служби якісно виготовленого банера, в залежності від призначення і умов експлуатації, становить 2-3 роки.

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНОГО БАНЕРА

Виготовляють з особливою банерній тканині, що складається з високоміцної поліефірної сітки і двостороннього пластичного вінілового покриття.

Банерна тканина не схильна до корозії, стійка до впливу вологи і сонячних променів, тому зображення на банерах досить довговічні і спокійно витримують експлуатацію в декількох рекламних кампаніях.

Для світлових коробів та інших конструкцій з внутрішньою підсвіткою спеціально створена транслюцентного банерна тканина з светорассеивающим ефектом і особливим акриловим покриттям для додання жорсткості. У виготовленні банерів із зовнішнім підсвічуванням використовується светоотражающая тканину з матовою поверхнею, яка дозволяє уникати відблисків, що заважають сприйняттю зображення.

Похожие страницы