Що таке кардшаринг?Кардшаринг (з англійської: card і sharing - карта і надавати загальний доступ, якщо перекладати дослівно - надавати (нишпорити) загальний доступ до карти) - методика, що дозволяє різним, віддаленим від сервера ресиверів отримати доступ до перегляду закодованих (зазвичай платних) каналів супутникового телебачення , використовуючи доступ до однієї (кількох) карті (ам) доступу через мережу Інтернет.

Як це працює?
Зазвичай карта (карти) через спеціальні картрідер підключені до сервера, який в свою чергу підключений до інтернету. До цього сервера, по заздалегідь згенеровані списку логінів-паролів, через мережу інтернет підключаються ресивери-клієнти для дещіфровкі закодованого сигналу з супутника. На ресівері-клієнті для цього налаштовується спеціальна програма - емулятор, яка отримує ключі до зашифрованого сигналу з супутника від сервера (підключаючись до нього з використанням заданого логіна і пароля) і цим самим емулює наявність карти в картоприймач ресивера. В результаті ресивер розкодує зашифрований сигнал з супутника, як ніби в ньому встановлена офіційна карта. Важливою умовою роботи шаринга є наявність стабільного (не обов'язково швидкого) каналу інтернет. Кардшаринг не споживає багато трафіку, так як кодове слово (cw) і декодувати слово (dw) пересилаються між ресивером і сервером не перевищують 16 байт. Однак швидкість зміни ключа (5-10 секунд) пред'являє жорсткі вимоги саме до стабільності каналу інтернет. Чи не отриманий вчасно ключ призводить до зависання (фризу, затикаючи) картинки.

Вы можете узнать как кардшаринг как подключить самому без особых усилий и денежных затрат.


Технічні вимоги
1. Інтернет по трафіку, оскільки Інтернет задіяний на весь час перегляду. Як правило, це DSL або 3G (GPRS, EDGE).
2. Наявність у ресивера функції кардшарінга. У DVB-карт це є само собою.
3. Голова на плечах. Бо це треба налаштовувати. Десь процес простіше, десь складніше.

Хто може користуватися послугами кардшарінга?
Для кардшарінга підходять ті ресивери, на які є можливість встановити (або вже встановлена на заводі) програма емулятор. Більшість що продаються зараз ресиверів підтримує шарінг. Але багато ресивери відразу після покупки доведеться спеціально перешити прошивкою з підтримкою кардшарінга. Хоча останнім часом все більше і більше ресиверів йде вже з встановленим емулятором. Найпопулярнішим на сьогоднішній день є емулятор mgcamd. Налаштовується він в залежності від ресивера або з пульта, або через ftp-з'єднання з ресивером, або попереднім налаштуванням емулятора на комп'ютері і записом налаштувань в ресивер через usb flash. Офіційні ресивери для перегляду шаринга на жаль не підходять. Крім перегляду на телевізорі, супутникові канали, а в тому числі і шарінг, можна дивитися налаштувавши на комп'ютері dvb-карту.
Основними даними, які необхідні для підключення до сервера кардшарінга, є: ip адресу сервера (його доменне ім'я); порт на якому транслюється бажаний пакет; логін для підключення до сервера; пароль; des-ключ яким зашифрований відповідь сервера (зазвичай 0102030405060708091011121314).

Як налаштувати кардшаринг?
Як вже говорилося вище, для кожного ресивера настройка може проходити по різному. Але є ряд дій, які треба виконати:
1. Зареєструватися в биллинге, оплатити і купити бажаний пакет.
2. Отримати в биллинге настройки для свого ресивера.
3. Прописати ці настройки в емулятор на ресівері.

Скільки це коштує?
Вартість перегляду залежить від популярності і наповненості каналу і варіюється від 1 долара за пакет, до 10 доларів за vip-пакет, що містить в собі всі доступні на сервері пакети. На нашому сервері кардшарінга ви завжди зможете підібрати для себе будь-який бажаний пакет.

Похожие страницы