Що таке 3G інтернет

16 апреля 2017


3G на уcловном технічній мові позначає мобільний зв'язок з високошвидкісною передачею даних. У перекладі з англійської мови 3G абревіатура розшифровується як "Третє покоління" (третє покоління). Мережі третього покоління 3G забезпечують більш якісний голосовий зв'язок і значно більш високу швидкість передачі даних в порівнянні з застарілими мережами 2G.


тарифи 3G

Тарифи 3G - це діючі тарифні плани мобільних операторів, як правило включають в себе передплачені хвилини для голосових дзвінків, а також мегабайти для доступу в інтернет за допомогою мережі оператора, що базується на обладнанні третього покоління мобільного зв'язку 3G.

Высокоскоростной безлимитный 3g интернет по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Пропонуємо вашій увазі актуальні стартові пакети мобільного 3G інтернету Операторів Інтертелеком, Київстар, Vodafone, Lifecell, ТриМоб і МТС Коннект CDMA450. У нас ви можете вибрати відповідний тариф і підключити 3G інтернет будь-якого мобільного оператора України. У цьому розділі ви також можете порівняти тарифи різних операторів, підібрати найбільш вигідний тариф, замовити підключення на обраний вами тарифний пакет з доставкою по всій Україні.3G інтернет в Україні

Доступ в інтернет за технологією 3G вже кілька років надають ОПЕРАТОРИ Інтертелеком, ТриМоб і МТС (послуга МТС Коннект CDMA450). У 2015 році до цієї компанії приєдналися і національні оператори Київстар, Vodafone і Lifecell. Тепер, після отримання відповідних ліцензій можна стверджувати, що 3G інтернет в Україні доступний в мережах всіх мобільних операторів. Але найбільше покриття має Інтертелеком. Його мережею високошвидкісного бездротового інтернету покриті більш 14000 населених пунктів України, а також основні автомобільні магістралі національного і місцевого значення.3G інтернет Підключити

Наш магазин є уповноваженим представником операторів мобільного зв'язку України. В інтернет-магазині Мобітек ви можете підключити:

3G інтернет для ноутбука
3G інтернет для смартфона
3G інтернет для планшета
3G інтернет для стаціонарного комп'ютера

ЗА ДОПОМОГОЮ 3G ви можете забезпечити доступом в інтернет квартиру, заміський будинок або дачу, офіс або будмайданчик, отримати доступ до всесвітньої мережі у відрядженні або в туристичній поїздці. 3G інтернет буде актуальна там, де немає кабельного оптоволоконні мережі, куди звичайний провідний інтернет провести дорого або взагалі не можливо з технічних причин.

ПОКРИТТЯ 3G Оператора Інтертелеком - перший національний в Україні

Похожие страницы