Вентилятор для котлів на твердому паливі

15 августа 2018

Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні вентилятори для котлів провідних виробників.

Вентилятор для котлів на твердому паливі. призначення

Для оптимізації горіння палива в твердопаливних котлі потрібно приділити особливу увагу правильної тязі і подачі необхідної кількості кисню в камеру згоряння. Якщо при ідеальній тязі і еталонному паливі можна обійтися регулятором тяги для котла, то у всіх інших випадках допомогти горіння палива, середньої якості і компенсувати недоліки тяги котла покликані вентилятори для котлів.

Оригинальный вентилятор котла купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Навіщо потрібен вентилятор для твердопаливного котла? При наявності вентилятора в котлі горіння палива більш якісне, стабільний. Паливо згорає більш ефективно і виділяє більше тепла, що позитивно позначається на ККД.

З'являється можливість підтримувати необхідну температуру теплоносія з мінімальною похибкою, при використанні вентилятора в парі з блоком управління. Завдяки використанню контролерів упаравленія вентилятором, з'являється ряд додаткових можливостей, наприклад, орієнтація на температуру в приміщенні, якщо використовується кімнатний термостат.

Вентилятори для твердопаливних котлів діляться на дві основні категорії:

- вентилятор подачі повітря в твердопаливний котел;

- відцентровий вентилятор (димосос).

Вентилятор примусової подачі повітря встановлюється, як правило, на дверцята зольника і направляє потік повітря на колосники, тим самим покращуючи горіння палива. Полегшує процес розпалювання котла, сприяє прогорання палива поганої якості (деревина великий вологості, вугілля з великим вмістом сміття). Якість горіння і спалювання вугілля з вентилятором значно вище ніж з енергонезалежною регулятором тяги.

При виборі потужності вентилятора для котла потрібно розуміти, що сили потоку повітря, створюваного вентилятором, повинно вистачати, щоб подолати опір колосників. при цьому в топці має зберегтися розрядження, в іншому випадку з'явиться небезпека викиду продуктів згоряння в опалювальне приміщення.

Димосос (вентилятор димовидалення) створює необхідну тягу, гарантує якісне горіння, дає можливість автоматизувати горіння палива.

Купити вентилятор піддуву для твердопаливного котла Ви можете на складі в м Київ. Доставка по всій Україні.

Похожие страницы