​Як зробити напівкруглу стіну з гіпсокартону

4 ноября 2018

Напівкругла стіна з гіпсокартону

При бажанні створити щось особливе в інтер'єрі, можна піти від так обридлих прямокутних контурів і виконати радісно стіни. Тепер, при великому виборі всіляких будівельних конструкційних матеріалів, це цілком можливо. Дуже часто для виконання незвичайних форм застосовують гіпсокартон.

Він легко ріжеться і гнеться, і існують технології створення з нього плавних радісних форм. Однак в застосуванні цього матеріалу в створенні радісних поверхонь є і свої труднощі. Для виконання їх знадобиться металевий профіль. А також гіпсокартон є крихким матеріалом, і гнути його доведеться за шаблоном з великою обережністю.

Профессиональная школа макияжа волгоград окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для початку робіт потрібно купити гіпсокартон з доставкою необхідного розміру і кількості. Виготовлення та монтаж напівкруглої стіни з гіпсокартону починається з розмітки її розташування на підлозі. На цьому місці за допомогою мотузки і олівця малюється дуга. Береться U- подібний профіль, на якому робляться надрізи. Вони вже виконані на профілі на підприємстві-виробнику, і їх потрібно прорізати на необхідну глибину. Профіль кріпиться по розмітці до підлоги. По схилу нульова точка переноситься на стелю, і від неї тим же способом, що і на підлозі, малюється друга дуга. Встановлюється перший вертикальний С-профіль і з'єднується з U-профілем шурупами. При цьому прямий кут перевіряється за допомогою рівня.

Тим же способом, що і для підлоги, виконується гнутий профіль для стелі. Він підпирає вже встановленим вертикальним профілем, але до стелі не кріпиться, а лише його положення зміцнюється за допомогою дерев'яного клина. Це ж робиться посередині гнутого профілю і на іншому кінці. На стелі і в самому профілі свердлити отвори. Закріплюються інші вертикальні профілі через кожні 20 см. Обидва крайніх профілю кріпляться до напівкруглим профілів. У простір, утворене профілями закладається мінеральна вата. Обшивається гіпсокартоном внутрішня частина дуги. Це робиться від центру до країв. Потім те ж саме робиться із зовнішнього боку.

Весь гіпсокартон, який виступає за межі профілів, потрібно обрізати. Утворені зрізи шліфуються. Стики заклеюються стрічкою-сіткою, спеціально випускається для робіт з гіпсокартоном. Кути закриваються спеціальним куточком, який укладається на шар шпаклівки. Потім зверху наноситься фінішна шпаклівка і по висиханні обробляється дрібнозернистим наждачним папером. Далі поверхні грунтуються і фарбуються.

Похожие страницы