​Заливка стрічкового фундаменту

28 июня 2018

Одним з найпопулярніших фундаментів, які використовуються для будівництва приватних будинків, є стрічковий. Він прекрасно підходить для кам'янистого, гравійного і змішаного грунтів. Можна заливати фундамент повністю вручну використовуючи для цього тільки свої сили, або використовувати спецтехніку.

Купить счетчик газа ELSTER по самой выгодной стоимости.

Тут все залежить від фінансових можливостей, т. К. Якщо робити все вручну, вийти дешевше, але складніше, ну а спецтехніка зробить всю складну роботу, але потрібно буде оплачувати її послуги.

Перш за все, необхідно розчистити ділянку, де планується будувати будинок, прибрати все сміття і вирівняти його, якщо це потрібно. Спочатку робиться розмітка майбутнього фундаменту, а потім натягується шнур, щоб під час викопування траншеї, не збитися з лінії. Траншею можна копати вручну. Це легко зробити, якщо каменів немає, але якщо грунт кам'янистий, то потрібно буде додатково використовувати будівельний брухт, витрачати більше часу і сил. Замість цього можна просто заплатити і найняти екскаватор, який швидко викопає траншею.

Для заливки фундаменту знадобляться камені і цементний розчин, а для приготування розчину: відсів і цемент. Так як процес приготування розчину досить складний і трудомісткий, його також можна замовити в будівельній компанії спеціальне промислове обладнання. Фірми, які продають техніку і запчастини, зазвичай надають і послуги оренди пропонованої техніки. Розчин доставлять на будмайданчик в спеціальній бетономішалці, щоб він не встиг застигнути по час перевезення і під час виконання робіт по заливці фундаменту. Якщо має бути великий обсяг робіт, то є сенс розглянути як варіант невеликий мобільний бетонний завод.

Заливку фундаменту починають з того, що на дно траншеї заливають невелику кількість розчину, потім кидають каміння, потім заливають знову розчин, так, щоб всі камені були в розчині і утворили в кінцевому підсумку надійну основу для майбутнього будинку. Коли висота каменів і розчину досягне висоти землі, потрібно встановити опалубку. Її можна спорудити самостійно зі старих дощок та іншого будівельного сміття (залишків ламінату, стінових панелей і т. Д.). Можна і опалубку теж орендувати. Після установки опалубки, її внутрішню частину заливають таким же чином, як і траншею. Іноді фундамент армують, вставляючи в нього своєрідні стовпи з арматури. Це дозволяє зробити фундамент ще надійніше.

Купить счетчик газа прямо сейчас!

Сохнути фундамент повинен досить довго. Якщо є можливість, то краще почекати 2-3 місяці перед тим, як почати кладку стін будівлі. Ну а роботи по заливці самого фундаменту краще проводити в період з травня по вересень, коли кліматичні умови дозволяють це зробити.

Похожие страницы