​Георешітки: сфери застосування

23 марта 2018

Георешітки: сфери прімененіяГеорешеткі у нас з'явилися зовсім недавно, тому ще далеко не кожен бачив це унікальний виріб в життя. Сучасні гео грати являють собою спеціальні осередки, зібрані із загальних стрічок, що виготовляються зазвичай з полімерного матеріалу. Довжина таких стрічок становить зазвичай 1,5 мм в середньому, при цьому всі існуючі осередки скріплюються між собою тільки в шаховому загальному порядку. Де шви між кожною клітинкою скріплюються по міцним стійким швах.

Головні переваги георешіток

Фирменые часы Вы можете приобрести на сайте https://original-watch.com.ua/casio/casio-digital-watches.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Георешітки є екологічно абсолютно чистим і безпечним для людей матеріалом, який не боїться загальної корозії, вологи та інших агресивних дій, нагадуючи за своїми властивостями рифлений лист. Саме тому виробник сучасних георешіток дає гарантію, що термін служби складе 50 років і навіть більше. Гео решітка використовується для міцної стійкою сутички і ущільнення дорожнього загального покриття або стіновий звичайної поверхні будівлі. Використовується сучасна решітка для зміцнення і захисту від розмивання і зсуву різних доріг. Це виріб виступає в якості армуючого спеціального засобу для грунтів, захищаючи їх від ерозії і від небезпечного впливу атмосферних опадів і руйнівного загальної дії.

Також гео решітки будуть дуже корисними при облаштуванні магістральних різних доріг і при пробитті сучасних тунелів. Часто цей тип решіток використовується при зміцненні берегів різних озер і річок, а також для влаштування та зміцнення стін будівлі. Георешітки часто ще використовуються дизайнерами садівниками, що застосовують ці вироби для озеленення галявин і газонів. Укладання георешіток дуже проста, досить ознайомитися з головними аспектами цієї справи, щоб будь-яка людина впорався з такими монтажними загальними роботами.

монтаж георешіток

1. Спочатку готується сам грунт, який слід вирівняти і розчистити

2. Потім слід розстелити гео текстильну спеціальну тканину, що служить в якості дренажного пристрою

3. Закріплюється георешетка анкерними спеціальними кріпленнями і Г-подібними елементами

4. Рівномірно заповнюється кожна клітинка землею, тільки грунт в осередках повинен підніматися над осередками на висоту 5 мм і більше

5. Тепер трамбуется грунт, якщо площа території велика, то краще для цього використовувати каток для трамбування

Дорожні гео решітки

Унікальні дорожні геологічні решітки це будівельна армована конструкція, яка служить для стабілізації грунту. Георешетка об'ємного типу це унікальна конструкція, що складається з гнучких і міцних елементів, що виготовляються з полімерних матеріалів, які відрізняє велика міцність і довговічність роботи. Такі поліетиленові осередку з'єднуються між собою швами за допомогою спеціальної зварювання в певному порядку виготовлення. Такі листи з полімерного матеріалу володіють діагональними рифленнями, завдяки їх пристрою сила тертя між стрічкою і заповнювачем вийде досить великий.

Завдяки унікальним використовуваних матеріалів і якістю зварювання виходить дуже компактна решітка, яка буде легкою в монтажі і пристрої. Використовується така решітка дуже часто в дорожньому ландшафтному будівництві, а також в капітальному ремонті та приватному. Головним достоїнством є довговічність, так як гео решітка не боїться дії води або сильного прогрівання сонцем в жарку пору року. Цей матеріал буде відмінно працювати, захищаючи від руйнування схили, водойми, дороги і різні споруди.

Похожие страницы