​Ремонт і реставрація деревяних вікон

1 июля 2018

Якщо Ви не готові міняти старі дерев'яні вікна на нові пластикові, але хочете привести їх у порядок, надавши їм акуратний зовнішній вигляд і при цьому підвищити теплоізоляцію в приміщенні. Тоді ремонт, реставрація та утеплення дерев'яних вікон - буде для Вас найкращим варіантом. Ремонт дерев'яних вікон включає в себе: заміну скла (за потребою), заміну ручок (за потребою) та забарвлення рам. А також утеплення вікон за шведською технологією. Всі роботи по ремонту і утеплення дерев'яних вікон проводять досвідчені фахівці зі стажем робіт більше 10 років, що дає нашим клієнтам гарантію якості, що надаються нашою компанією.

Профессиональный ремонт деревянных окон Вы можете заказать на сайте http://servise-okon.com.ua/remont-derevjannyh-okon-so-steklopake/ по саой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Утеплення дерев'яних вікон за шведською технологією

При розміщенні комплексного замовлення за забарвленням, реставрації та утеплення дерев'яних вікон за шведською технологією можливі знижки!

Утеплення дерев'яних вікон за шведською технологією включає в себе:

установку силіконового ущільнювача на всі зовнішні і внутрішні стулки вікна

підгонку притворов віконних рам

герметизацію стекол силіконовим герметиком

герметизацію блоку акрилом (за потребою)

Існує два способи установки ущільнювача:

пазовий метод: по периметру стулки фрезою вирізається борозенка, куди встановлюється силіконовий ущільнювач, який прослужить Вам не менше 15-20 років.

силіконовий метод: силіконовий ущільнювач клеїться за допомогою силіконового герметика на раму, яку перед цим необхідно ретельно зачистити.

Підгонка притворов і ремонт дерев'яних віконних рам, а також заміна шпінгалетів і ручок на вікнах, регулювання фурнітури. Дані види робіт проводяться для того щоб вікно легко відкривалося і добре закривалося, а також для щільного прилягання ущільнювача.

Герметизація стекол здійснюється спеціальним силіконовим герметиком, а герметизація стиків віконних блоків і дерев'яних віконних рам виконується з використанням акрилу або іноді монтажної піни.

Похожие страницы