​Водоемульсійна фарба

26 февраля 2019

Коли основні ремонтні роботи залишилися позаду і настає пора оздоблювальних робіт, багато людей в першу чергу зупиняють свій вибір на таких поширених оздоблювальних матеріалах, як шпалери, дерев'яні або пластикові панелі, декоративна штукатурка, обробна плитка і натуральний камінь, абсолютно несправедливо забуваючи про існування сучасних універсальних лакофарбових матеріалів ...

 Урегулирование проблемной задолженности поможет разрешить ООО Талион Плюс, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Ремонт стелі (фото)

У наші дні ринок будівельних матеріалів пропонує найширший асортимент лакофарбових виробів, різних за складом, властивостями і сферами застосування.

Найбільшим попитом користується водоемульсійна акрилова фарба, що представляє собою емульсію, що складається з води, пігментів і сполучних компонентів - полімерних частинок. Коли фарба наноситься на поверхню, вода випаровується, а на пофарбованої поверхні у вигляді плівки застигають полімерні частинки. Водоемульсійна акрилова фарба практично не має характерного неприємного запаху, не токсична, а, отже, безпечна для здоров'я людей. На сьогоднішній день існує велика кількість магазинів, що пропонують широкий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, тому відповідь на питання де придбати фарбу, на перший погляд, здається простим. Проте, перш ніж відправитися в один з таких магазинів за фарбою, слід якомога ретельніше вивчити виробників, властивості, склад, якісні характеристики і області застосування різних видів фарб.

Водоемульсійна фарба відрізняється цілим рядом переваг, найголовніше з яких - можливість покриття такою фарбою практично будь-який внутрішній або зовнішній поверхні - дерев'яній, бетонній або отштукатуренний. Така фарба підходить не тільки для фарбування стін, але і стель. Виняток становлять тільки не заґрунтовані металеві і керамічні поверхні. Металева поверхня може піддатися корозії через води, що входить до складу фарби. На керамічну поверхню не рекомендується наносити даний вид фарби також через високий вміст води в складі. Також слід звернути увагу на те, що водоемульсійну фарбу ні в якому разі не можна наносити на поверхні, до цього пофарбовані масляною фарбою або емаллю. Водоемульсійна фарба низької якості може отшелушиваться з поверхні після нанесення або залишати білі сліди на одязі, тому тільки після ретельного вивчення і остаточного вибору виробника і типу фарби для завершальних оздоблювальних робіт, слід приступити до пошуку магазину, де можна придбати якісну фарбу.

Найкращим варіантом стане звернення до великого магазину, існуючий багато років і користується авторитетом в сфері будівельних та оздоблювальних матеріалів. Професійні співробітники дадуть вам необхідні рекомендації і допоможуть з вибором. Це дасть гарантію придбання якісної фарби від перевіреного виробника і убезпечить від покупки підробки, шлюбу або фарби низької якості від недобросовісного виробника.

Похожие страницы