​Який водонагрівач вибрати краще?

29 июля 2018

Електричні водонагрівачі можуть бути накопичувальними і проточними. Вони обидва чудово нагрівають значні обсяги води, але дещо відрізняються один від одного. Так, наприклад, проточний водонагрівач має невеликі розміри, дуже швидко під час протоки нагріває воду, але може не встигнути довести її до потрібної вам температури. Він ідеально підходить для ванної, вимагає максимальної потужності, тому вам може знадобитися окрема електрична лампа. Переваги даного виду - його безпеку у використанні і низька вартість.

Профессиональная установка бойлера по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Установка і підключення водонагрівачів і бойлерів 

Накопичувальний водогрей на відміну від проточного споживає трохи енергії і особливо не потребує оснащенні додатковим кабелем. Але вам доведеться чекати, поки нагріється вся вода і тільки потім починати митися. Якщо ви ще до купання використовували її на миття посуду або кудись ще вам доведеться обмежитися тією кількістю води, яке залишилося у водонагрівачі.

Інсталяція - самостійно або за допомогою майстра?

Установка і підключення водонагрівачів і бойлерів в Санкт-Петербурзі

Якщо ви - фахівець в цій справі, то встановити водонагрівач після його придбання можете самостійно. В іншому випадку краще довірити його професіоналам. Чому? Тому що невміла самостійна установка може привести до дуже сумних наслідків, від падіння приладу до удару струмом та затоплення квартири.

Майстри нашої компанії готові за півтори години встановити водонагрівач. У перелік їх роботи входить: монтаж кріплень, кабелю (при високій потужності водонагрівача) і їх перевірка, перевірка роботи побутового приладу. Звертайтеся, ми будемо раді вам допомогти!

Похожие страницы