Фасадні таблички на замовлення

10 марта 2018

Фасадні таблички вішаються на фасад будівлі біля головного входу. На них розміщується інформація про діяльність компанії, її назва і години роботи. Таблички фасадні повинні мати представницький зовнішній вигляд і повинні бути несприйнятливі до погодних умов. Зазвичай їх роблять металевими, пластиковими або з оргскла. Всі фасадні таблички, виготовлення яких виконує наша компанія, відрізняються красою і довговічністю.

Вы можете приобрести таблички фасадные по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

вуличні таблички

Вуличні таблички можуть бути рекламними або інформаційними. Перші містять назву компанії, логотип, контактні дані або деталі рекламних акцій. Другі - будь-яку корисну для перехожих інформацію, наприклад, адресу або розклад автобусів на зупинці. Також до вуличних табличок можна віднести всі інформаційні покажчики, дорожні покажчики, адресні і фасадні таблички. Ми можемо виготовити на замовлення будь-які таблички для ваших потреб.

типи покажчиків

Інформаційні покажчики можуть мати будь-яку форму, головне, щоб вони зрозуміло роз'яснювали вірний напрям. Проте, виділяють кілька основних типів:

Стрілка. Всесвітньо визнане позначення вектора напрямку. Стрілки-покажчики можна зустріти всередині будівель, на фасадах, вулицях, і на дорогах.

Покажчик «Вихід». Поширений покажчик в громадських місцях. Також існують евакуаційні покажчики «Вихід», що виготовляються за ГОСТом.

способи виготовлення

У компанії «ЛЕНПЕЧАТІ» ви можете замовити виготовлення фасадних табличок або покажчиків всіх видів, форм і розмірів. Терміни виконання замовлення залежать від використовуваного матеріалу і складності робіт. Ми застосовуємо такі способи виготовлення табличок:

Лазерне гравірування на металі. Кращий спосіб, щоб зробити стильні і довговічні таблички (фасадні), виготовлення яких - це одна зі складових іміджу вашої компанії.

Повнокольоровий друк на пластику. Дозволяє отримувати яскраві вивіски з кольоровими зображеннями.

Накатка плівки ORACAL на метал або пластик. Металізована плівка, створена спеціально для вуличних умов.

Похожие страницы