​Використання світлодіодних лампочок в побуті

16 февраля 2018

Використання світлодіодних лампочок в Битів протягом останнього десятиліття на ринку світлотехніки з'явилася велика кількість освітлювальних приладів, що працюють за інноваційною технологією LED. Пристрої досить швидко стали популярними і незабаром повинні були б повністю витіснити застарілі лампи розжарювання.

Оригинальный двухуровневый потолок станет прекрасным дополнением дизайна Вашего жилья. Цены на услуги Вас приятно удивят.

Однак, незважаючи на досить великий попит і затребуваність серед населення, світлодіодні лампи як і раніше викликають недовіру серед покупців. Пояснюється це малою історією виробів на ринку і великою кількістю міфів, пов'язаних з їх основними характеристиками.

Більшість споживачів відмовляється від покупки LED-ламп через їх високу вартість, аргументуючи тим, що ціна невиправдано завищена. Так, безумовно, вартість світлодіодних лампочок перевищує вартість ламп розжарювання, але разом з цим саме світлодіодні лампи є найбільш економічно вигідними в експлуатації.

Переобладнавши систему освітлення на джерела штучного світла LED можна зменшити витрати на електрики в півтора рази. Така економія досягається за рахунок малого споживання електроенергії пристроями. Світлодіодні лампи мають великий ресурс роботи, який може досягати ста тисяч годин. Вони рідко виходять з ладу і не вимагають частої заміни.

До переваг ламп на світлодіодах також відноситься висока якість випромінюваного світлового потоку. Пристрої створюють м'який рівномірно розсіюється світло без мерехтіння. Таке освітлення комфортно і повністю безпечно для зору. А потужність і щільність светопотока дозволяє охопити весь простір, яке необхідно висвітлити.

Рекомендації по вибору світлодіодних ламп для будинку.

Якщо ви вирішили переобладнати освітлення в своєму будинку на світлодіодні лампочки, рекомендуємо вам дотримуватися кількох рекомендацій. В першу чергу LED-лампи необхідно встановити в кімнатах, в яких найбільш часто горить світло. Це допоможе вам заощадити в разі, коли коштів не вистачає на повне переобладнання освітлення квартири. До того ж, якщо світло в деяких приміщеннях включається дуже рідко, то заміна може виявитися невигідною. Швидка окупність лампи буде в тому випадку, коли в приміщенні світло горить від 6 годин на день.

Вибираючи лампи, обов'язково враховуйте місце їх майбутнього розміщення. Для вітальні і столових підійдуть світильники з більш «холодним» спектром світіння, а ось для спалень і дитячих краще віддавати перевагу «теплому» спектру.

Похожие страницы