​Найчастіші питаня про ремонт квартири

14 января 2019

27 Авг, 2018 у Корисні статті / Поради по ремонту - admin

До нас на пошту щодня надходять повідомлення людей, які бажають розпочати ремонт. У повідомленнях цих, як правило, невеликий опис квартири, її стану, коротке побажання по ремонту, а після - питання, питання, питання.

У числі іншого, люди запитують про вартість робіт, матеріалів, порядку оплати. Про те, які саме роботи потрібні, як підібрати матеріали, що включає договір і так далі. Всі ці моменти важливі, але мають схожі відповіді.

Сьогодні відповідаємо на найчастіші запитання, з якими стикається людина, що збирається вперше ремонтувати свою нерухомості.

Свадебный фотограф Новосибирск запечатлит самый важный день в Вашей жизни, стоимость услуг Вас приятно удивит.

1. Як скоро почнеться ремонт?

І так, ви плануєте розпочати ремонт. Підбираєте фірму з прекрасними відгуками, викликаєте майстра для зняття замірів і оцінки приміщень. Здається, ось воно, цифри є, купуй матеріали та ремонтуй. Але не все так просто.

Якщо ви плануєте ремонт, то виклик виконроба - дійсно перше, що потрібно зробити. Причина в тому, що фірми часто беруть замовлення і підписують договори навіть за півроку до початку робіт. Майстри завантажені під зав'язку, за тиждень вирішити питання не вийде, їх просто нікому буде вирішувати.

Якщо ви в січні знаєте, що в червні будете робити ремонт ванної - домовтеся про нього хоча б навесні. Підписання договору заздалегідь - стандартна практика, яка гарантує фірмі роботу на місяці вперед, а клієнту - впевненість, що ремонт пройде без затримок.

2. Скільки це буде коштувати? Як зрозуміти, що ціна справедлива?

Розуміння вартість робіт і матеріалів - складне питання, гідний окремого розбору. Але давайте спробуємо в сухий аналіз.

Ринок ремонтних робіт живе власне життям, а діапазон цін і зовсім кидає з крайності в крайність. Одна фірма якісно відремонтує вам одиничка під ключ за 200 тисяч рублів, а інша за рівно те ж саме попросить 400-500 тисяч, в два рази більше.

Чому подібне відбувається? На чолі столу - людська жадібність. Так, за якісну роботу потрібно платити, але грань між справедливою оцінкою своєї праці і явним «обдиранням» клієнтів відчувають далеко не всі.

Другий варіант - азіати. Ми не стверджуємо, що майстри азіатського походження гірше виконують роботу, серед них багато порядних і відповідальних працівників. І все ж у восьми випадках з десяти це не професійні будівельники й обробники. Така робота не дорівнює роботі навчених фахівців, значить, і коштувати повинна менше. На практиці ж ці майстри беруть навіть дорожче, ніж великі фірми.

Як не помилитися? Будьте хитріше, викликайте оцінювачів з 5-7 різних фірм і пару приватників для вірності. Призначте зустрічі так, щоб фахівці не перетнулися між собою, задавайте питання, прислухайтеся, як на них відповідають.

Після огляду приміщення фахівець обов'язково назве вартість послуг. Вислухавши всіх, ви в результаті отримаєте уявлення про реальну вартість ремонту, а також дізнаєтеся багато корисних порад і рекомендацій по ньому.

На і, так, на вартість ремонту завжди впливає клас робіт. Детальніше про різних класах ремонту читайте тут.

3. Чи буде складено договір? Що в ньому прописується?

Договір потрібний, важливий і обов'язковий. Офіційна папір з прописаними зобов'язаннями, закріплена підписами - ваша гарантія, що ремонт здійсниться в потрібний час, в потрібному місці, у всіх необхідних деталях.

Неважливо, підписується договір з юридичною або фізичною особою. Головне, щоб в ньому позначалися:

Перелік робіт (кошторис);

Порядок оплати і точна сума;

Терміни ремонту.

Чітка затверджена кошторис гарантує, що, якщо потрібно встановити 40 розеток і новий унітаз, то все це дійсно встановлять. При усних і особистих домовленостях деталі забуваються, розетки не ставляться зовсім, ставляться не там, де потрібно, інших квітів і так далі.

Надійним варіантом буде замовити детальний дизайн-проект, в якому все заздалегідь буде виміряна, прораховано і розплановано. Для цього скористайтеся послугами дизайнера.

Похожие страницы