Як порахувати вартість ремонту квартири

2 августа 2017

Перш ніж затівати ремонтні роботи в квартирі, треба попередньо порахувати яка буде вартість ремонту. Адже може так статися, що планів буде багато, а по ходу робіт з'ясується, що грошові можливості не дозволять реалізувати те, що хотілося б.

Для того щоб укластися в суму, яку ви готові витратити на проведення ремонтних робіт, треба чітко все розпланувати. Лише в цьому випадку підсумкова вартість ремонту не повалить в шок.

Эротический массаж в Киеве доставит Вам массу удовольствия, а цены на услуги Вас приятно удивят.Почати треба з того, що на папері записати перелік приміщень, в яких планується проведення ремонтних робіт. Для кожного приміщення необхідно перерахувати те, що хотілося б зробити. Потім по кожному з видів робіт треба зробити детальний перелік операцій, виконання яких дасть бажаний результат. Для чого це потрібно? Вартість ремонту істотно залежить від оплати праці виконавців, тому потрібна розкладка за операціями, щоб можна було прийняти рішення про те, кому доручити виконання тієї чи іншої операції. Звичайно, дешевше зробити максимальний обсяг самостійно, але далеко не всі володіють будівельними навичками. Особливо якщо мова йде про виконання «високотехнологічних» операцій типу укладання плитки, штукатурення стін «під фарбування», установка натяжної стелі. Але є ряд маніпуляцій допоміжного характеру, які під силу виконати навіть абсолютному дилетанту в будівництві. Припустимо, навіщо платити за розвантаження і підняття на поверх десятка мішків будівельної суміші, якщо це можна зробити самому без особливого збитку для здоров'я. Можна ще привести достатню кількість подібного роду операцій, самостійне виконання яких дозволить знизити загальну вартість ремонту.

Після того, як визначені ті роботи, які можуть бути виконані самостійно, вирішується питання про найманій робочій силі. Ось тут економити не варто. Заощадивши на кваліфікованих робітників, можна опинитися в ситуації, коли частина робіт доведеться переробляти.

Коли розплановані всі роботи, можна приступати до складання закупівельної кошторису. Тут також стане в нагоді докладний перелік необхідних операцій. На цьому етапі складається докладний перелік необхідних будівельних матеріалів для кожної операції. Причому, треба мати на увазі, що кількість треба планувати з запасом, як мінімум, на 10%. На цьому етапі важливо визначитися з тим, які будівельні матеріали будуть використовуватися. Адже одну і ту ж операцію можна виконати, використовуючи матеріали класу «економ», а можна більш дорогі.

Таким чином, загальна вартість ремонту залежить не тільки від обсягу робіт, але і від того, яким чином вони будуть реалізовані, і якого рівня матеріали будуть використовуватися.

Похожие страницы