​Перфоровані панелі - оздоблювальний матеріал нового покоління

6 марта 2019

Зростання потреби в будматеріалах, які призначені, для дизайну приміщень з відповідними механічними характеристиками, стало причиною появи різноманітних сучасних матеріалів, один з яких перфоровані панелі ...

Вы можете приобрести трап под плитку по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

перфоровані панелі

Завдяки легкості обробки, достатньої міцності і відносно низькій вартості вони набули широкого поширення для внутрішніх оздоблювальних робіт.

При виготовленні перфорованих панелей застосовують деревоволокнисті плити високої щільності (HDF) або гіпсокартон. Товщина панелі зазвичай становить не більше 3-4 мм, але, деякими виробниками виготовляються панелі мають товщину до 6 мм.

Це дозволяє, з легкістю обробити панель і забезпечити достатню міцність, однак через використання дерева в панелі призводить до обмеження можливості їх використання зовні приміщень, і в місцях мають підвищену вологість.

З урахуванням цінової категорії, на панелях можна наносити ламінат, фольгу і натуральний шпон. Можна здійснювати шліфування або наносити фарбу з обох або однієї сторони.

Форма і розмір перфораций в панелях визначається лише фантазією виробника і може бути у вигляді простих отворів мають прямокутну або круглу форму, а також вирізів зі складною фігурною формою. Перфоровані панелі з пластика або металу, зазвичай забарвлюються або покриваються за допомогою плівки.

Одне з численних переваг цього матеріалу полягає в універсальності використання, перфорованими панелями користуються в архітектурі і дизайні. Цей матеріал відмінно підходить для обробки, що дає можливість користуватися ним для виготовлення меблів, стендів, перегородок або, наприклад як декоративний екран для радіаторів.

Виставкова панель з цього матеріалу, наприклад, дасть економію простору і збереже легкість, а відповідно і мобільність цієї конструкції. У студіях звукозапису, перфораційну панель використовують для ізолювання звуку.

Перфорованими панелями часто користуються для обробки будівель. Наскрізну перфорацію можна забезпечити завдяки ідеальній вентиляції приміщення і природно дихаючим поверхонь. Застосування екологічно чистих матеріалів для виготовлення панелей дає гарантії безпеки цього матеріалу для оточуючих.

Перфоровані панелі сьогодні справедливо заслужили репутацію як якісного і дешевого матеріалу, яким можна користуватися не тільки як обробно-декоративним елементом, але також як відмінним «організатором» робочого простору.

Похожие страницы