Сендвіч-панелі, особливості покрівельного матеріалу

1 апреля 2017При зведенні звичайних дахів необхідна наявність покрівлі і утеплювача. Сучасна будівельна галузь має унікальний покрівельним матеріалом, що поєднує в собі функції утеплювача і покрівельного настилу. Це сендвіч-панелі - багатошаровий покрівельний матеріал, що володіє відмінними теплоізоляційними якостями, міцністю і простотою установки.

Що таке сендвіч-панель

Родина сендвіч-панелей - Канада, де вже близько півстоліття застосовується будівельна технологія швидкомонтованих будинків. Стіни і покрівля таких будівель створені з однакових ізоляційних блоків. Такі покрівельні матеріали і стінові покриття походять на багатошаровий пиріг. Зовнішній шар складається із сталевих листів, покритих полімерними складами. Внутрішній шар «сендвіча» - ізоляційний утеплювач, приклеєний спеціальним розчином до металевих зовнішнім листам.
пристрій сендвіч-панелі

Склад сендвіч-панелі

Утеплювальний шар в сендвіч-панелях може складатися з пінополістиролу, поліуретану або мінеральної вати з основою з базальтового волокна.

Полімерне покриття зовнішніх металевих листів має широкий колірний асортимент, що дозволяє швидко і зручно підібрати кольори і відтінки для будь-якого дизайну і архітектурного стилю всієї будівлі. Крім цього, полімерний шар робить поверхню панелей міцніше, і захищає від впливу сонячних променів.
Галузь застосування

Основним використанням сендвіч-панелей є будівництво плоских і двосхилих дахів. До кроквяної системі цей покрівельний матеріал монтується за допомогою саморізів. Окремий покрівельний блок сендвіч-панелі має бічною хвилею і спеціальним замком для приховування стику. На великих площах рекомендується використання широких сендвіч-панелей з розмірами до 10 метрів. Це зменшує кількість стикувальних швів, що дозволяє зберегти тепло збереження покрівлі.
установка сендвіч-панелі

Монтаж сендвіч-панелей

Позитивною рисою сендвіч-панелей є їх легкість. Це властивість дозволяє значно спростити транспортування матеріалів, полегшити монтаж, і скоротити час будівельних робіт. Крім того, сендвіч-панелі не роблять істотного навантаження на конструкцію всієї будови.

До недоліків сендвіч-панелей слід віднести невелику міцність при додаткових навантаженнях в зимовий час (вага снігу на даху). Крім цього, панельні сендвічі можуть промерзати на стиках в сильні морози.

У сучасному будівництві сендвіч-панелі стають все більш популярним матеріалом, який широко використовується в промисловому і приватному будівництві.

Похожие страницы