​Різниця між Universität і Fachhochschule

23 мая 2018

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Різниця між університетом і FachhoschuleОчень часто абітурієнти, особливо іноземні, які бажають отримати вищу освіту в Німеччині, задаються питанням.

Що краще, університет (Universität) або спеціалізованим вищим навчальним закладом (Fachhochschule)? Де краще вчитися? Де вище рівень освіти? Та й у чому, власне кажучи, відмінності між цими двома видами ВНЗ?

Почнемо з того, що навчання в університетах Німеччини носить в собі, більш, науковий (академічний) характер, в той час, як в спеціалізованих вищих навчальних закладах Німеччини готують фахівців-практиків. Для спрощення розуміння наведемо простий приклад. Якщо Ви хочете навчатися теології, юриспруденції, історії і т.д., то найкращим варіантом буде університет. Якщо Ви схильні до технічних або інженерних наук, то спеціалізований ВНЗ буде для Вас ідеальним місцем навчання.

Вы можете узнать подробную информацию о том, в чем разница между университетом и fachhochschule прямо сейчас.

В університетах більша увага приділяється дослідним і науковим аспектам в процесі навчання студентів. У спеціалізованих ВНЗ, головний ухил робиться на практичну підготовку учнів, майбутніх фахівців тієї чи іншої області техніки або інженерії. Це чітко видно з того, що в процесі навчання в FH, кількість практичних семестрів у студента набагато більше, ніж у студента, що навчається в університеті. Як правило, спеціалізовані ВНЗ ведуть тісне партнерство з чималою кількістю німецьких підприємств, саме в яких студентам і надається можливість проходження практики. Університети, в даний момент, також стали вводити більшу кількість практичних семестрів, але дана робота знаходиться поки ще в стадії свого розвитку. Більшу частину свого часу, студенти університетів проводять за вивченням теоретичних матеріалів, участю в науково-дослідних проектах і т.д. Підводячи підсумок скажемо, що при виборі виду ВНЗ, необхідно більше розібратися в собі. Хто ви? Теоретик або практик? До яких наук Вас тягне більше, до гуманітарних або технічним? Напевно, тільки сфера економіки може з однаковим успіхом вивчатися як в університеті, так і в FH.

Вартість навчання та там і там однакова, тобто воно є безкоштовним (оплачуються тільки семестрові збори), в залежності від Федеральної Землі, в якій і розташований ВНЗ. Істотна різниця, однак, полягає в порядку відвідування занять. Якщо при відвідуванні університету студенти користуються, так званої, академічної свободою і можуть самі планувати свій навчальний час, то відвідування Fachhochschule є обов'язковим для всіх студентів.

Похожие страницы