Скринінг вагітності

31 октября 2017

Вагітність - хвилюючий період для майбутніх батьків. А все тому, що здоров'я майбутнього малюка зараз виступає на перше місце. Для того, щоб отримати достовірну і повну інформацію про стан здоров'я дитини, вагітна жінка проходить безліч процедур і аналізів, серед яких скринінг займає одне з найважливіших місць. Що ж це за процедура?

скринінг фото

Перинатальний скринінг це не одноразовий аналіз, яких більшість під час вагітності. Скринінг - це багатоетапний повноцінне обстеження плода, що дозволяє діагностувати пороки розвитку, побачити які тільки на УЗД, або за допомогою біохімічних аналізів просто неможливо.

ПЕРШИЙ СКРИНІНГ

Вы можете пройти первый скрининг и узнать как развивается Ваш малыш.

Перша діагностична процедура, яку включає в себе скринінг - ультразвукове дослідження і так званий «подвійний тест» - проводиться на терміні розвитку плоду від 11 до 13 тижнів. Основні дані, важливі в цей період - товщина комірцевого простору плода, куприка-тім'яної розмір плоду, і візуалізація носової кістки. Після пройденого інструментального обстеження здається аналіз крові на виявлення специфічних білків, які виробляються плацентою, плодовими оболонками і самим плодом.

Скринінг дозволить грамотного лікаря по певних змін рівня цих білків побачити можливі хромосомні порушення, або дефекти розвитку. Якщо аналізи не в нормі, лікар призначить додаткове обстеження - біопсію ворсинок хоріона, яке хоч і є більш небезпечним під час вагітності, але точно зможе показати наявність або відсутність хромосомних патологій у плоду.

ДРУГИЙ СКРИНІНГ

З 18 по 21 тижні вагітності вагітній жінці належить пройти другий скринінг, який також включає в себе УЗД і аналіз крові, званий потрійним тестом. Спеціальний аналіз крові включає в себе три, або чотири специфічний показника, за рівнем яких лікар інтерпретує результати всього тесту. У цьому йому допоможе спеціальна комп'ютерна програма, яка враховує не тільки кількісні показники аналізу, але і такі дані, як расова приналежність мами, шкідливі звички, кількість плодів, і т.д. Всі ці тести абсолютно нешкідливі як для майбутньої мами, так і для малюка.

ТРЕТІЙ СКРИНІНГ

Третій скринінг проводиться в останньому, 3 триместрі вагітності, і з його допомогою можна не тільки розглянути свого малюка на УЗД, але почути биття його сердечко на кардиотокографии, за допомогою доплерометріі переконається, що у малюка нормально розвивається серцево-судинна система, і йому вистачає кисню . Також третій скринінг передбачає здачу біохімічного аналізу крові, який розповість про здоров'я малюка.

У медичній компанії «Сункар» Ви можете пройти скрининги будь-якого терміну вагітності на найсучаснішому обладнанні

Похожие страницы