Керамічний граніт

25 декабря 2017

Місто безперервно будується, нові квартири ремонтуються, старі будинки реконструюються і самі актуальний запит в цій мирній сфері - «що покласти на підлогу?».

Саме словосполучення - керамічний граніт - говорить про те, що матеріал успадкував стійкий гірський характер каменю і декоративні властивості кераміки. Створений в Італії, тепер це - зразок для наслідування і міра для виробництва фабрик всіх країн.

Вы можете купить качественный керамогранит по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо кераміка - це обпалена глина, то керамограніт - це прочнейший спресований конгломерат з глини, піску, польового шпату. Його технічні характеристики дозволяють багато: керамограніт одночасно морозостійкий, вологостійкий, міцний, твердий і непохитний. Ніякі подряпини або пошкодження не пройдуть на плитці, яку створюють наші перевірені постачальники. Зараз виробники навчилися робити його не тільки міцним, але і красивим. Так керамограніт виклав собі шлях до використання в самих різних приміщеннях.

Неофіційно, хоч і цілком обгрунтовано, ми можемо розділити керамограніт на «комерційний» і «домашній». Наприклад, нікого не здивувати тим, що такий міцний матеріал лежить у величезних торгових центрах і аеропортах. Матеріал також незамінний для шкіл, дитячих садків, лікарень та технічних приміщень. Що стосується домашнього застосування, то він підходить ідеально для викладки зовнішньої поверхні біля будинку, на ганку, на сходах, терасі. Всередині будинку керамограніт також виглядає чудово, але тут Ви швидше зацікавитесь його візуальними якостями. Наприклад, керамограніт чудово передає стилізацію під камінь, дерево, бетон. І це не весь потенціал, незабаром керамограніт може дістатися і до стін.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам каталог керамічного граніту з зображеннями інтер'єрів і описами плитки. Вам буде легко зробити правильний вибір, скориставшись фільтрами. Ви зможете купити керамічний граніт відомих вітчизняних та зарубіжних брендів за найвигіднішими цінами, тому що ми возимо все матеріали безпосередньо з заводів-виробників.

Похожие страницы