Виготовлення армуючого профілю для вікон ПВХ

26 января 2019

Від якості армування ПВХ профілю в великій мірі залежать споживчі властивості готової віконної і дверної конструкції, зібраної на виробництві. Це стосується як чисто естетичних моментів: рівність поверхні, відсутність деформацій і тріщин, статичність лінійних розмірів; так і важливих з функціональної і практичної сторони аспектів: належне виконання конструкцією своїх функцій, відсутність провисань, надійність фіксації в отворі, стійкість до вітрових і ударних навантажень.

Быстрая доставка пиццы заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перераховані вище важливі властивості ПВХ вікон і дверей безпосередньо пов'язують з армировкой. Вона, виготовлена з оцинкованого листа або стрічки (стрічка нержавіюча за своїми характеристиками дещо відрізняється, через що її застосування не завжди виправдане саме для виготовлення віконного армування), відповідає за більшу частину міцності віконного і дверного блоку ПВХ, а значить і за його надійність.

СВОЄМУ ПВХ профілем СВІЙ армуючих КАРКАС

Щоб отримати якісний профіль для рами або стулки вікна береться сталевий прокат завтовшки не менше 1,2 мм, обов'язково покритий шаром оцинковки не менше 8мкм. Виробники як правило використовують нержавіючу сталь марки СТ2 або СТ3. Вимоги до віконного армування

Щоб армуючий профіль розмістити всередину пластикової рами (або стулки) він повинен відповідати габаритам центральної порожнини (камери) профілю ПВХ. Найменша неточність призведе до вибракування партії.

Здебільшого профілі різних марок можуть використовувати універсальне армування. Наприклад, одні і ті ж армирующие елементи можуть бути встановлені в профілі: REHAU, MONTBLANC, NOVOTEX; KBE і PROPLEX. Але є кілька типових різновидів армування, які підходять для конкретних марок пластикових профілів.

Профілі армуючі набувають форму методом холодного гнуття на профілезгинальному обладнанні. Найбільш повно лінія пристроїв може бути представлена наступним переліком обладнання:

розмотувач металу,

прокатний стан,

відрізне пристрій,

приймальний рольганг,

стелаж для готової продукції.

Похожие страницы