Виготовлення вікон з ПВХ профілю

25 января 2019

Щоб стати вікном, профіль ПВХ повинен бути відповідним чином оброблений і з'єднаний в єдину конструкцію. Процес виготовлення віконного або дверного блоку з пластикових профілів ідентичний і являє собою конвеєрну ланцюжок з великого числа операцій. Тільки суворе дотриманні технології і стандартів (ГОСТів) по збірці гарантує якість кінцевого виробу. Але, про все по порядку.

Профессиональная накрутка петиций на чендже заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб отримати акуратне, правильне по формі і геометрії вікно, важливо будувати виробничий процес на основі якісних вихідних матеріалів. Зокрема, першокласного ПВХ профілю, надійної фурнітури і енергоефективного склопакета.

ДОСТАВКА ПВХ І ЙОГО СКЛАДУВАННЯ

ПВХ профіль поставляється від виробника в цех переробника великими паллетамі. Рама, стулка, імпост, штапик - всі ці віконні елементи привозяться хлистамі, запакованими в шести метрові палети. Щоб з них виготовити вікно, вони повинні бути нарізані на заготовки потрібної довжини, відповідно до технічного завдання на розкрій. До цього вони складуються в приміщеннях переробника, оснащених для цих цілей. Складування ПВХ профілю докладніше

Надалі профіль надходить на лінію по виробництву вікон, де з нього виходить нове пластикове вікно або двері ПВХ.

розпил ПРОФІЛЮ

Профіль нарізається під кутом 45 градусів, щоб потім бути звареним між собою в раму або стулку. Профіль, який використовується для виробництва вікон має порожнини всередині, які роблять його більш морозостійким, але вони ж послаблюють його характеристики. З метою надати віконної конструкції велику пружність і стійкість до можливих навантажень в центральну камеру профілю вставляється сталевий армуючий каркас. Який також називається армуючий профіль.

ВСТАНОВЛЕННЯ СТАЛЕВОГО ВКЛАДКИ

Армування (або армування) ПВХ - обов'язковий процес для всіх категорій вікон, що перевищують по стороні 400 мм. Інакше б профіль був не стійкий ні до лінійного розширення при перепаді температур, ні до механічного впливу. Проте, для виготовлення деяких типів пластикових вікон, армуючий каркас може бути виключений. До такого роду виробів відноситься вікна круглої і арочної форми. Армуючий профіль докладніше

Виготовлення арочних ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Арочні вікна та інші вікна ПВХ з тим чи іншим радіусом кривизни виготовляються методом гнуття на спеціальних столах. Перш ніж зігнути пластиковий хлист, його необхідно розігріти до температури 150 градусів Цельсія. Він стає податливим для вигину, при цьому зберігаючи форму і задану геометрію внутрішніх ребер жорсткості.

Скріпляє профілів В РАМИ І СТУЛКИ

Після того, як пластикові профілі заданого розміру Напиляєте і посилені армуючим вкладишем, вони повинні сформувати єдину віконну коробку: раму або стулку. Найбільш типовий варіант з'єднання профілів між собою - зварювання. Заготовки викладаються на зварювальний агрегат в потрібній послідовності, краю їх нагріваються до температури плавлення і стискаються між собою. У кутах з'єднання профілів між собою виникає зварений шов міцністю не тільки не поступається міцності власне профілю, а й перевищує його (про що можна судити з випробувань, які проводяться в лабораторіях над досвідченими зразками).

Проте, профілі з напливами пластика виглядають вкрай не естетично, тому на наступному етапі цей наплив необхідно очистити. Для цих цілей використовують спеціальні углозачістние (фрезерні) верстати.

Пилящие (зачисні) диски і свердла налаштовані таким чином, щоб зняти надлишки пластмаси і не зачепити основну конструкцію. Після цього етапу віконна рама і стулка готові до наступної процедури - установці фурнітури.

ЯК ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ФУРНІТУРА НА ВІКНА ПВХ

Фурнітура - набір металевих елементів (петель і замикаючих пристроїв), які дозволяють стулці вікна відкриватися і закриватися. Тобто все те, без чого вікно не може бути приведено в рух - і є фурнітура.

Елементи цього типу встановлюються як на раму, так і на стулку. Щоб кожному елементу на стулці вікна відповідав замикає на рамі - всі ці процеси здійснюються за заздалегідь розмічених ескізами, відповідно до рекомендацій виробника фурнітури.

Після цього етапу, вікно вже має практично закінчений зовнішній вигляд і функціональність, єдине чого йому не вистачає до повної готовності - це прозорого скляного заповнення, яке монтується на наступному етапі конвеєра.

Скління ВІКНА, встановлення склопакетів

Говорячи про скляному заповненні сучасних металопластикових вікон має сенс згадати про склопакеті. Склопакет, на відміну від звичайного скла є не один лист, а кілька листів скла, скріплених між собою на відстані і герметично запаяних. Звідси і назва - склопакет.

Похожие страницы