​Замінити ручку на пластиковому вікні - як?

15 ноября 2017

Одним з напрямків діяльності компанії "Затишний Дім" є заміна ручок пластикових на вікнах і дверях в Санкт-Петербурзі і Ленінградській Області.

На жаль, все підлягає фізичного зносу, віконна фурнітура тут - не виняток. Якщо є якісь проблеми з вікном, нехай це Вас не сильно засмучує, можливо, все стане як і раніше, стоїть тільки замінити ручку.

Качественные стекла для дверей купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ручка регулює, на яку ширину відкривається вікно, встановлює стулку в необхідний режим, і так виходить, що якраз ручка ламається найшвидше. Виникаючі тріщини і інші прояви фізичного зношування винні в тому, що ручку заклинює, вона розбовтується, вікно не виходить щільно прикрити.

Що робити коли зламалася ручка на пластиковому вікні? Звичайно, заміну ручки на вікнах краще довірити майстру, досконально розбирається в подібній роботі, але при впевненості, що все вийде полагодити самому, можна спробувати впоратися з цією проблемою самостійно. Суть в тому, що потрібно купити ручку для пластикових вікон в точності таку, як і попередня.

заміна ручки

Як замінити ручку на пластиковому вікні самостійно

Для початку потрібно повернути пластину, що знаходиться у її заснування. Далі беремо звичайну викрутку і відкручуємо абсолютно все гвинтики, розташовані під пластиною. Тепер Ви зняли всі кріплення, можна приступати до демонтажу що стала непридатною ручки. Потім ставимо гребінку (обмежувач відкривання пластикового вікна), а на нього встановлюємо куплену ручку. Щось не виходить або виходить просто на папері, а в дійсності встановити ручку не так-то просто? Сміливо викликайте сервісного спеціаліста з нашої компанії. Він швидко впорається з цим завданням і вікно буде працювати в колишньому режимі.

Що робити коли стулка відкрилася в двох положеннях

Однак трапляються і більш напружені ситуації, коли, припустимо, стулка відкривається відразу в двох позиціях: і поворотною, і відкидний, а потім зависає по діагоналі. Не треба намагатися всіма силами впихати її назад в отвір вікна, напружуючи всі фізичні сили. Можна послідовно обмежитися тільки такими діями, за допомогою яких все стане, як раніше.

На торці стулки розташовується блокувальник невірного відмикання вікна, його Вам і належить знайти. Блокувальник - це така металева смужка, яка виступає назовні. Необхідно помістити стулку вертикально по відношенню до металевої смужці торця, іншою рукою слід утримувати блокувальник. Слідом за тим, як все це зроблено, віконною ручкою надайте стулці відкидне положення, і потім - поворотний. Якщо Ви бачите, що зі стулкою все добре, вона не випадає, правильно варто в віконному отворі, вікно можна і замкнути.

прокручування ручки

Ще один момент. Припустимо, Ви хочете відімкнути вікно, а воно не відкривається, ручка тільки прокручується, але тріска немає, то джерело проблеми таїться в випаданні сталевого стрижня. Слід видалити пластину, вміщену під ручку, витягнути гвинти викруткою, а потім зняти ручку. Пасатижами витягніть стрижень квадратного перетину і помістіть його в ручку. Треба домогтися того, щоб стрижень був зафіксований в ручці.

Якщо ж чується тріск при прокручуванні, проблема дещо глибше - зламаний редуктор, і без допомоги майстра тут вже не обійтися. Потребує ремонту пластикового вікна.

Похожие страницы