​Міжкімнатні перегородки: з чого будувати

14 ноября 2018

міжкімнатні перегородки

Не завжди типове планування квартири відповідає потребам її мешканців. І тоді виникає необхідність зробити перепланування і звести міжкімнатні перегородки там, де вони потрібні.

Перед тим, як збирати документацію для отримання відповідного дозволу, слід ознайомитися з характеристиками матеріалів, з яких зводяться міжкімнатні перегородки.

Традиційним матеріалом для зведення всіх стін, в тому числі і міжкімнатних, є цегла. Цегляна стіна володіє хорошою шумоізоляцією, здатна витримувати вагу підвісних книжкових полиць, телевізійної апаратури, сантехніки. Але при цьому вона має великий тиск на перекриття, її грамотне зведення здатні здійснити тільки висококваліфіковані фахівці, та й вартість її чимала. Злегка знизити вагу перегородки дозволяє використання щілинного цегли. Це трохи знизить шумоізоляційні характеристики стіни, та й повісити що-небудь на таку стіну буде важко. Часто для поліпшення властивостей стіни з щілинного цегли його порожнечі заповнюють будівельними матеріалами і сумішами: цементним розчином в місцях передбачуваного кріплення предметів або м'яким пористим матеріалом для звукоізоляції.

Оригинальный дизайн интерьера Днепр заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сама швидкомонтованих і найлегша перегородка - з гіпсократона. Також з її переваг можна відзначити ідеально рівну поверхню, відсутність трудомістких «мокрих» процесів і можливо заховати всередині стіни різні кабелі, повітроводи, труби та інші комунікації. Гіпсокартонні листи кріпляться на два каркаса, а порожнину між ними заповнюється шумоізолюючі матеріали. З метою поліпшення звукоізолюючих властивостей гіпсокартонних перегородок, часто каркас з кожного боку обшивають двома шарами ГКЛ. Якщо на таку стіну планується щось вішати, то кріпити слід до каркасу, а не до обшивки.

Стіна буде легшою, а процес менш трудомісткий, якщо використовувати керамзитобетонні, пінобетонні блоки або гіпсові пазогребневі плити. Вона, правда, буде менш надійним захистом від шуму, ніж цегляна стіна, але цей недолік можна усунути, якщо з боку «галасливого» приміщення влаштувати навісну звукоізоляцію.

Кожен матеріал для міжкімнатних перегородок має як свої переваги, так і недоліки. Вибір залежить від стану перекриттів в будинку, ваших матеріальних можливостей, необхідних термінів і необхідних вам якостей готової стіни.

Похожие страницы