​Пристрій і конструкція підвісних стель

9 апреля 2018

Пристрій і конструкція підвісних потолковОднім з прекрасних способів заховати нерівності, не особливо привабливі деталі, а також стельові комунікації на зразок електропроводки є установка підвісної стелі. Він не тільки приховає нерівності, тріщини і недоліки колишнього покриття, але і привнесе особливу родзинку в дизайн всього приміщення.

Підвісні стелі широко використовуються не тільки в обробці житлових будинків і квартир, а й в оформленні офісних і торгових інтер'єрів. При цьому в останньому випадку стелі оснащені спеціальною системою охолодження, забезпечуючи більш високий рівень вогнестійкості.

Легкі в збірці підвісні конструкції забезпечують можливості підходящої звуко- і теплоізоляції, а також біс проблемну установку різноманітних освітлювальних приладів. І, як вже було зазначено, така стеля надасть достатньо місця для електропроводки, а також вентиляційних і водопровідних труб, не вносячи в інтер'єр зайвий урбанізм.

Оригинальные четки 108 купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Так як такі стелі складаються з секцій, в разі повторного ремонту можна просто змінити зношені частині, що не затіваючи повної переробки приміщення.

При установці підвісної стелі необхідно переконатися в наявності інструментів і деталей, які повинні бути під рукою:

- металеві профілі та підвісні панелі;

- металеві підвіси;

- дюбелі і саморізи;

- плоскогубці;

- дрель шуруповерт;

- рулетка і рівень;

- пристрій підвісної стелі.

Даний тип стелі включає металевий каркас, зроблений з профілів, а також ключові деталі, якими є гіпсові плити, металеві рейки і пластини. Особливими елементами конструкції можуть виступати освітлювальні прилади і навіть дзеркала, але це залежить від планування приміщення і індивідуального дизайну. Матеріали, що використовуються в пристрої підвісних стель, дуже різноманітні, а їх вибір багато в чому залежить і від типу підвісних стель: модульного або суцільного.

Модульні підвісні стелі можуть бути касетними, рейковими і гратчастими (ніздрюватими). Касетні стелі з легкістю повторять форму приміщення, рейкові дозволять обробити криволінійну поверхню, а гратчастої, є зараз одним з найпоширеніших варіантів, дозволять додати стелі оригінальність за рахунок доступності різноманіття в плані форм стельових осередків. Суцільні підвісні стелі виконуються з використанням гіпсокартонних листів, але така стельова конструкція може зажадати наявність додаткових люків для доступу до проведень і трубах. Приховану електропроводку вам допоможуть провести фахівці, якщо зверніться по контактам на сторінці http://elektrodoka.ru/cottages.

Ціну конструкції визначають використовувані матеріали, а також кількість і тип освітлення і додаткових декоративних елементів. Якщо наявне приміщення відрізняється прямокутною формою і невеликим розміром, то самостійна установка не викличе труднощів.

Похожие страницы