Ремонт квартири в Києві. Чи варто наймати компанію-підрядника?

Беручись за ремонт квартири (справа, між іншим, не з дешевих) багато хто намагається хоч в чомусь, але заощадити. Одним з найпоширеніших способів зменшити кошторис за ремонт квартири це пошук бригади робітників самостійно, не вдаючись до послуг компаній-підрядників. Груп робітників-ремонтників справді не мало, але так, що їх послуги обійдуться замовнику дешевше?

Співробітники компаній-підрядників працюють в штаті компанії на постійній основі, і мають постійний потік замовлень по ремонту квартир. Як наслідок постійної завантаженості з'являється економія на оплаті праці. Самостійно відшукати незалежну бригаду майстрів за такими розцінками буде досить важко, так як ваша пропозиція роботи обмежується одноразовим замовленням, після чого працівникам належить шукати іншу роботу по ремонту квартир. Як правило, приватні бригади надають свої послуги за оплату на порядок вище, ніж робочі на постійній основі. Виходячи з нашого досвіду, можемо сміливо сказати, що за невеликий гонорар погоджуються працювати лише ті, хто давно не отримував інших пропозицій. Або професійні якості і якість робіт у таких майстрів залишають бажати кращого. Під час найму приватних бригад, ви не отримаєте ніяких гарантій і впевненості в тому, що ремонт квартири буде відповідати вашим очікуванням...

Сегодня всё большее число любителей тикового масла и пользователей интернета хотят получить возможность тиковое масло купить выгодно и со скидкой, сидя дома за компьютером без похода в магазин.

 
Компанії-підрядники, в свою чергу, беруть на себе відповідальність за успіх ремонту квартири. Адже ризикують вони власною репутацією, статусом і становищем на ринку. Для окремих незалежних фахівців, головним ризиком буде відсутність окладу за неякісно виконані роботи, внаслідок цього відповідальність у них невисока.


Важливою перевагою вибору компанії-підрядника, для ремонту квартири, стане те, що це - юридична особа (або належним чином, відповідно до чинного законодавства, оформлений «приватний підприємець»). З такими компаніями ви укладаєте підрядний договір, в разі невиконання якого виконавець несе юридичну відповідальність.

Підводячи підсумки, можна виділити кілька головних переваг співпрацюючи з компаніями-підрядниками:

- Відсутність переживань щодо недобросовісності робітників. Ви маєте право жити своїм звичайним життям, не турбуючись і не контролюючи кожну дію майстра.

- Ви рятуєтеся від вантажу «планування», замовлення і розвантаження будівельних матеріалів, необхідних для ремонту квартири.

- Чи маєте гарантії того, що ремонт квартири буде виконано якісно і в строк.

- За кожен вид роботи відповідає професіонал своєї справи.

Похожие страницы