Що краще: гіпсокартон або скломагнієвий лист?

Гіпсокартонні панелі і технології їх застосування в спеціальному представлення не потребують. У приватному і промисловому будівництві гіпсокартон зарекомендував себе в якість оздоблювального і конструкційний матеріал, що поєднує в собі:

помірну вартість;
простий і продуктивний монтаж;
готовність до нанесення будь-якого поверхневого декору;
досить тривалий, 20-річний термін служби.

Високо цінується паропроникність гіпсокартонних конструкцій та здатність підтримувати в приміщенні комфортний рівень вологості. Асортимент включає в себе стінові і стельові панелі декількох типорозмірів в стандартному, а також волого і термостійкому варіантах.

Сухі будівельні суміші для гіпсокартону, ціна яких може з повною підставою називатися демократичною, істотно розширюють можливості гіпсокартонних технологій.

Міцність клейових складів достатня для створення безкаркасних теплозвукоїзоляционних двошарових облицювань.
Сухі суміші штукатурні гарантують міцність і довговічність захисного штукатурного декору.

Спеціальні штукатурні суміші для гіпсокартону представлені в досить широкому асортименті. Вибрати матеріал із заданими властивостями можна в будь-якому будівельному супермаркеті.

Переваги гіпсокартонних матеріалів

Гіпсокартон привертає домашніх майстрів простий обробкою, можливістю виконання оздоблювальних і монтажних робіт різних рівнів складності своїми силами. За останні роки сформувався стабільно високий попит на продукцію провідних виробників.
Популярний в приватному будівництві гіпсокартон Кнауф 3000х1200х12,5 мм вигідно відрізняється від стандартних типорозмірів підвищеною продуктивністю монтажу, мінімальним обсягом неділових відходів. Для вирішення інших завдань задіюються характеристики матеріалів торгових марок Гипрок, Магма і ряду інших провідних компаній.
Зокрема, панелі Гипрок відрізняються наявністю стеклотканевих компонентів, вітчизняний гіпсокартон Магма приваблює не тільки відмінними характеристиками, але і більш доступною вартістю. Ці матеріали надійно утримують зайняті позиції, тому купити гіпсокартон дешево можна тільки на сезонних і акційних розпродажах.

Сегодня многие люди часто самостоятельно выполняют ремонтные работы. Им часто необходим очень качественный гипсокартон цена для применения во многих отделочных работах. Сделать онлайн-заказ этого и других строительных материалов можно в магазине СтройМаг.


Збільшення попиту на нові види оздоблювальних матеріалів ініціювало розробку нових рішень, що володіють більш досконалими характеристиками.
Облицювальні конструкції в СМЛ варіанті

Прикладом може служити асортимент скломагнієві панелей (СМЛ), що володіють підвищеною міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів. У побуті ці матеріали більше відомі під найменуванням магнезитових плит.

Стекломагніевие панелі можуть з рівним успіхом бути задіяний для виконання внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

Асортимент складається з плит декількох типорозмірів товщиною від 3 до 12 мм і щільністю від 750 до 1100 кг / м3.
Матеріал може служити фінішним покриттям, а хороша адгезія надає можливість нанесення додаткового декору.

Основний недолік СМЛ матеріалів - це висока вартість, яка пояснюється багатошарової конструкцією панелей і складністю виробничої технології.

На відміну від гіпсокартонних панелей, стекломагніевие плити, за винятком категорії Преміум, не мають на виворітного стороні ніякої інформації. Її відсутність збільшує ризики придбання неякісного фальсифікату.

Судячи з відгуків на будівельних сайтах, забудовники вважають за краще використовувати дорогі СМЛ-матеріали тільки на відповідальних ділянках, що експлуатуються в складних умовах.

При всіх перевагах магнезитових плит основний обсяг оздоблювальних і конструкційних робіт проводиться із застосуванням гіпсокартонних технологій.

Похожие страницы