Сайдинг під зовнішню цеглу бинокулярные лупы

28 апреля 2017


Нерідко господарі приватних володінь стикаються з проблемою утеплення або оновлення фасаду. Традиційний спосіб утеплення цегляною кладкою не завжди відповідає запитам. Як же тоді вирішити це питання? Вихід знайдеться в застосуванні сайдингу, який має поверхню «під цеглу». Випускається сайдинг у вигляді панелей стандартного розміру. Призначається для зовнішньої обробки будівель. Може виконуватися з металу, ПВХ, фіброцемента. До того ж такі панелі повністю стилізовані під цегляну кладку, дерево або камінь.
стилізований сайдинг

Вы можете приобрести качественные бинокулярные лупы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


переваги сайдингу

На відміну від натуральних оздоблювальних матеріалів, сайдинг має доступний ціновий показник. Адже обробка цеглою - це дорогий захід, а сайдинг йому нічим не поступається.
Гарний фасад будинку, сайдинг

Будинок, обшитий сайдингом

Достовірність візуальної передачі цегляної основи дуже висока. Щоб відрізнити фасадну обробку, доведеться підійти до стіни впритул. Також будівельний матеріал проявляє стійкість до впливу зовнішніх умов, йому не страшні сонячні промені, до того ж він не вигоряє. На його поверхні немає умов для розвитку цвілі, грибка і різних мікроорганізмів.
види сайдинга

різноманітність сайдингу

Через свою міцної структури сайдинг не потребують реставрації. Особливе визнання у забудовників отримав вініловий сайдинг. Завдяки невеликій вазі, його можна використовувати для обшивки висотних будівель. При цьому додаткове навантаження на несучі конструкції не створюється. Гранично простий в експлуатації і обслуговуванні. При забрудненні його миють водою зі шланга. Виробники обіцяють, що термін служби покриття дорівнює 50 рокам.

Похожие страницы