Тумба під телевізор

1 июля 2017

Тумбу під телевізор можна купити як окремий предмет інтер'єру, так і в складі набору меблів для вітальні або спальні з певної меблевої колекції. Причому, якщо Вам буквально ніде поставити телевізор, можна поки придбати тільки ТВ-тумбу, а пізніше докупити решту меблів з цієї ж колекції.

Качественные навесные тумбы Вы можете купить на сайте магазина по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При виборі ТВ-тумби потрібно врахувати: розмір - ширину і глибину відповідно до розмірів телевізора. Якщо дозволяє загальний простір, краще ширину взяти з запасом, щоб до свого телевізора було просторо. Висота тумби - підбирається таким чином, щоб центр екрану телевізора по висоті розташовувався на рівні очей дивиться.

У наш час великою популярністю користується плазмастенд - стійка під ТВ з кронштейном для кріплення плоскопанельного телевізора і полками для установки апаратури. Ви зможете з легкістю поміняти місце розташування Вашого домашнього кінотеатру разом з плазмастендом. А великий вибір моделей в різних матеріалах виконання і за низькими цінами дозволить купити те, що потрібно саме Вам.

В асортименті нашого інтернет-магазину кілька десятків ТВ-тумб різних стилів і з різних матеріалів. Ви можете купити як недорогу тумбу з ЛДСП або МДФ, так і підібрати екземпляр з масиву дуба та інших порід дерева, що входить до складу елітних меблевих колекцій Верді, Венеція, Мілан і інших.

Похожие страницы