Євроремонт в однокімнатній квартирі Фото

Однушка для молодої сім'ї з двома дітьми

 

На знімках:

 

План odnokomnatnoj квартир.

 

Запитання читача

 

Ми з чоловіком і двома дітьми (дівчатками 2 і 7 років) живемо в однокімнатній квартирі.Цього року старша дочка піде в школу, пора організувати їй своє робоче місце.Допоможіть, будь ласка, розробити концепцію обстановки кімнати. Дуже хочеться розділити нашу велику кімнату на дві - нашу спальню і дитячу з вікном і дверима.Пригледіли з чоловіком їм дитячу і кутовий письмовий стіл. Допоможіть зробити все затишно і комфортно.
Заранее спасибо. З повагою, Ніна.

 

План житлового приміщення з розстановкою меблів після ремонту однокімнатної квартири.

 

В даній ситуації, вирішила дизайнер Юлія Кирпичева, найкращим виходом буде правильне зонування.Щоб розділити одне приміщення на батьківську та дитячу половини, потрібно невеликий ремонт однокімнатної квартири - між двома самостійними зонами з'явиться розсувна радіусна перегородка.Напівкругла конфігурація перегородки економить простір, а також гармонійно вписується в загальну стилістику приміщення.

 

В зоні для батьків розташується двоспальне ліжко, пара тумбочок і плазмовий телевізор.У дитячій - двох'ярусна ліжко для дітей (її власники квартири вже придбали) з ящиками для зберігання, стіл-парта для старшої дочки і набір дитячих меблів для молодшої.

Возможно, вам понравится
Ремонт кухні в однакомнатную
Ремонт кухні в однакомнатную
дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

У Samogo синє море - Новгородські відомості
У Криму в радянські роки прийнятих був priezžat Ді Карло.На будь-якому вокзалі снують жінки, що пропонують ліжка, кімнати, дачки, квартири, апартаменти, вілли...

Похожие страницы