Євроремонт однокімнатної квартири Ціна

Елітні квартири в Києві продаються за півціни

В інтернеті різко зросла кількість пропозицій з продажу елітного житла в центрі міста.За словами ріелторів, такий бум спровокувала вкрай нестабільна ситуація в країні.«Люди готові торгуватися і поступатися до 40% вартості», - розповів нам ріелтор одного зі столичних агентств нерухомості Ірина.За її словами, більшість людей продає житло, тому що терміново виїжджає за кордон на ПМЖ.

 

знижка. Тепер odnokomnatnuû квартира Площа 40 кв.м на вул. Володимирській, 37, можна придбати за 100 тис. доларів. «Це вже зі знижкою, раніше її ціна була 130 тисяч», - розповідає рієлтор Максим.А в скандальному будинку на Грушевського, 9-а, на продаж за кілька місяців виставили 54 квартири з 135! Ціни - від $ 5 до 20 тисяч за кв.м. Одну з квартир, вартістю в 10 млн грн (плюс 2 паркомісця) згодні продати зі знижкою в 1 млн.«Господар прожив в ній тільки місяць і хоче терміново продати, тому що виїжджає з країни.Але слава біля будинку не гарна, краще я вам запропоную квартиру в будинку на бул.Шевченка, 27-б, за $ 907 тис. У цій елітній споруді жив сам Арбузов », - розповів ріелтор Дмитро.

Возможно, вам понравится
Ремонт кухні в однакомнатную
Ремонт кухні в однакомнатную
дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

"Вони вкрали НАВІТЬ ламінат» - NGS.NOVOSTI
"Довгі квартири кінозйомки і не завжди Lubi співпрацювати з цими людьми, які Berruti завищують ціну на Свої послуги vypolnââ в цій ролі просто Того, Хто vydaet ви звертаєтеся sdavaemoj квартиру", - obâsnâet Марія.

Похожие страницы