​Як додати дренажні отвори в горщики

29 июля 2017

З посівним сезоном в повному розпалі я полював на милі горщики і підставки. Коли я побачив це горщик / стенд комбо з ІКЕА, я знав, що він повертається додому зі мною! (Насправді мені потрібні були три поїздки в ІКЕА, щоб знайти його, але зараз він удома.) Однак основний недолік - не було дренажного отвору.

Профессиональная поддержка сайта по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Але не цього разу. Я вивчив свій урок з моїм останнім IKEA «самонавідних» горщиком (коротше, зображеним вище). Рослинам не подобається сидіти на вологому грунті цілими днями. Це різниця між носінням вологих шкарпеток протягом тижня або коротким розслаблюючим педикюром. Тому я міг би пройти через цю велику знахідку або знайти рішення. І дійсно, додавання дренажних отворів зробити легко за допомогою правильних інструментів!

Що вам знадобиться:

Бурові долота (стандартні свердла для пластикових горщиків, алмазні наконечники для глазурованої кераміки)

дриль

Гвоздь

розпилювач

Багато води

Подряпайте невелику позначку «старт», де буде дренажний отвір, це допоможе буровому долоту залишатися на місці.

За допомогою розпилювальної пляшки в одній руці і свердліть іншу, повільно йдіть до неї. Тримайте бурове долото і поверхню горщика вологою за допомогою розпилювальної пляшки. Це запобігає перегріванню і горщик від злому.

Якщо ви відчуваєте, що бур нікуди не дінеться, чи не застосувати силу. Просто переконайтеся, що свердло перпендикулярно горщика, а не під кутом. Завжди працюйте з маленьким розміром, а не відразу використовуйте найбільший бур. Я почав з розмірів 1/4 «і піднявся до 1/2».

Похожие страницы