Як і коли платити за ремонт?

14 января 2019

Розповідають, що в Японії прийнято давати гроші перед початком робіт. До Росії це ніяк не відноситься, не потрібно експериментів. Навіть авансів. Ще раз: ніяких авансів! У нормальних фірм є власні ресурси для забезпечення працівників грошима на проїзд, для закупівлі необхідних матеріалів, доставки і так далі.

Вкусная клубника в шоколаде купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У фірм, які дорожать репутацією, розрахунок виглядає так: невеликі аванси вносяться по готовності робіт, наприклад, здали електрику і штукатурку - взяли аванс. В середньому це не більше 30% від загальної вартості по ходу робіт, інші 70% - тільки по закінченню ремонту.

Якщо у вас просять гроші відразу, нехай навіть під розписку або договір, на покупку інструменту і в рахунок робіт - біжіть якомога швидше. Не питайте, чому так, просто пошукайте підрядника краще.

5. Як перевірити, що я не переплачую за матеріали?

Не всі замислюються про чесність майстрів. Це приємно, але все ж будьте розумніше, перевіряйте. В першу чергу, порівняйте кількість оплаченого і доставленого матеріала. Для цього є чеки, які вам зобов'язані віддати на руки.

В ідеалі при закупівлі і приймання матеріалів краще бути присутнім особисто. Це відноситься до гипроком, штукатурці, шпаклівки, клеїв, плитці і шпалер і так далі. Сантехніка та електрика - більш складні відросли, тут повно дрібниць, про які знають тільки профільні майстри. Їм зазвичай можна довіряти, якщо є сумніви - розпитайте про цікаві деталі, що, чому і навіщо. Адекватний майстер не поскупиться на відповідь.

Не соромтеся пересторог. Подібне стосується не образить виконроба, вона лише проявить вас як відповідального замовника. Зараз недобросовісні виконроби зустрічаються рідко, але все ж бувають випадки. Від обману в нашій країні ніхто не застрахований.

6. Як контролювати і приймати роботи?

Почнемо з наболілого: не потрібно читати купу інформації в інтернеті, а потім розповідати про це майстрам. Все ж у фахівців є досвід і знання, а статті в інтернеті - сухувата теорія.

Проте, вперше зіткнувшись з ремонтом, потрібно хоча б якось розуміти, що відбувається. Ось кілька моментів, які дозволять оцінити професіоналізм майстрів:

При ремонті квартири під ключ нормальні бригади проводять на об'єкті в середньому 5-6 днів в тиждень, мінімум по 8 годин. Якщо до вас приходить один майстер на пару годин - робіть висновки.

Кількість завезеного інструменту. Навіть якщо йде будівельний сезон, у ремонтних фірм багато роботи, все одно у них є потрібна кількість інструментів. До вас завезуть: драбини, шуруповерти, перфоратори, відбійні молотки, плиткорізи, будівельний пилосос, різні шпателі і валики і так далі. Прийшов майстер з пакетом, в якому дриль за тисячу рублів і шпатель - поганий знак.

Не вірте на слово, навіть якщо підписаний договір з усіма паспортними даними. Якщо ви не живете в квартирі, то регулярно заїжджайте і контролюйте хід і якість робіт. Робіть це мінімум пару раз в тиждень.

Похожие страницы